Ana Sayfa Haberler E-Teslimat Modeli ile Helikopter Tedariki Başarıyla Tamamlandı

E-Teslimat Modeli ile Helikopter Tedariki Başarıyla Tamamlandı

Airbus’ın, COVID-19 sağlık ve güvenlik kısıtlamalarına uygun olarak teslimatların sürdürülmesi için tasarladığı e-teslimat modeli ile ilk helikopter teslimatını gerçekleştirdiği müşterisi Norveçli Helitrans oldu.

Helitrans, e-teslimat sürecinde fiziksel toplantılara veya seyahatlere gerek kalmaksızın iki adet H125 helikopteri filosuna kattı. Sistem, müşterinin, genellikle kendi personeli ile yürüttüğü uçuş testi ve incelemelerinin yetkili Airbus personeli tarafından yürütülmesi ile ilerliyor.

Bu kapsamda, Airbus Helicopters tarafından gerekli bilgiler, yetkili aracı Østnes ve Helitrans temsilcileriyle yapılan çevrimiçi bir video konferansta sunuldu. Bu da teslimatın resmi olarak tamamlanmasını sağladı. Ardından helikopterler, kullanıcı tarafından Trondheim’dan alınmak üzere Norveç’e karayolu ile nakledildi.

 751 Toplam Görüntüleme,  3 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.