Ana Sayfa Manşet Ege Dinamik, Sektörel Açılımına SAHA EXPO ile Hız Verdi

Ege Dinamik, Sektörel Açılımına SAHA EXPO ile Hız Verdi

Ege Dinamik, SAHA EXPO’dan yüklü bir gündem ile döndü. Türk savunma ve havacılık sektörünün ana yüklenicilerinin platform ve sistemleri için fırçasız motor ve alternatör geliştiren firma, fuarda, bu alanlarda alt yükleniciler seviyesinde de önemli ihtiyaçlar olduğunu gözlemledi. Bu doğrultuda Ege Dinamik, önümüzdeki dönemde, ana ve alt yüklenici seviyesindeki firmalarla yeni iş birlikleri başlatmayı planlıyor.

Özellikle yerlileştirme projeleri kapsamında, 2018 yılından beri bir dizi çözüm geliştiren Ege Dinamik’in ürün ailesi, 60’ın üzerinde modele ulaştı. Firma, bu ürünlerin her birini, kullanıcılardan gelen talepler doğrultusunda geliştirdi. Ege Dinamik yetkilileri, bu ürün ailesinin, hem geniş bir yelpazedeki ihtiyaçları karşılamasıyla hem de sahada kullanım ile kazandığı olgunlukla dikkat çektiğini; yaptıkları görüşmelerde de bu hususların öne çıktığını vurguladılar.

Ege Dinamik, SAHA EXPO boyunca, özellikle “Şöyle bir ürüne ihtiyacımız var, siz yapabilir misiniz?” şeklinde dile getirilen yeni talepler aldı. Ayrıca, firmanın mevcut ürünleri, farklı alt yükleniciler tarafından talep gördü. Firma yetkilikleri, aynı zamanda yurt dışından gelen heyetlerle ikili görüşmeler yapma fırsatı da buldu.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.