Ana Sayfa Haberler EIC Academy, Yeni Mezun Mühendisleri İş Hayatına Hazırlıyor

EIC Academy, Yeni Mezun Mühendisleri İş Hayatına Hazırlıyor

ElectraIC’de işe başlayan yeni mezun mühendisler, EIC Academy’de aldıkları eğitimle iş hayatına daha donanımlı başlıyor.

Örnek bir insan kaynakları projesi olan EIC Academy kapsamında, uzmanlar tarafından verilen 8 haftalık yoğunlaştırılmış Mühendis Eğitim Programı’na katılan genç mühendisler, böylece iş hayatına adapte olmakta ve işi kavramakta daha az sıkıntı yaşıyor. En az üç, en fazla altı kişilik gruplar hâlinde yürütülen EIC Academy programı; elektronik mühendisliği alanındaki farklı başlıklardan oluşan eğitimleri, gerçek proje uygulamalarını ve eğitimler sırasında edinilen bilgileri kullanarak bir sunum hazırlanmasını kapsıyor. Programın dördüncü ve sekizinci haftalarında her katılımcıya, alanında uzman mühendisler tarafından hazırlanan detaylı bir geri bildirim değerlendirmesi yapılıyor.

 

EIC Academy kapsamındaki eğitimler, sertifikalı eğitmenler tarafından veriliyor. Proje uygulamaları, uzman mühendislerin danışmanlığında gerçekleştiriliyor. Değerlendirmeler ise en az üç uzman mühendisten oluşan gruplar tarafından yapılıyor.

 

 1,264 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.