Ana Sayfa Haberler Electra IC, Doulos’un Türkiye’deki Lisanslı Eğitim Merkezi Oldu

Electra IC, Doulos’un Türkiye’deki Lisanslı Eğitim Merkezi Oldu

Alper ÇALIK / savunmahaber.com

Electra IC, 12 Ekim’de, İnternet sitesinden, Doulos’un Türkiye’deki eğitim merkezi olarak sertifiye olduğunu duyurdu.

Electra IC Yönetici Ortağı Ateş Berna, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Uzmanlığımızın doğal bir uzantısı olan bu ortaklık, Türkiye’deki kaliteli eğitime olan ihtiyacı karşılamamızı sağlayacak. Küresel olarak tanınan bir eğitim uzmanı olan Doulos’la ortak olmaktan ve müşterilerimize Doulos’un oturmuş ürün yelpazesini sunacak olmaktan dolayı memnuniyet duyuyoruz.”

Doulos Avrupa İş Geliştirme Yöneticisi Vic Buzzing ise şöyle konuştu: “Türkiye’deki sektörel ilişkilerimizi geliştirebileceğimiz ve eğitimlerimizi; işletmelere, mühendislik ekiplerine ve bireylere; planlı yüz yüze kurslar, yerinde eğitimler ve çevrimiçi gibi farklı şekillerde sunabileceğimiz bu fırsatı memnuniyetle karşılıyoruz. Yüksek değere sahip uzmanlığı, mühendislere ulaştırma konusundaki adanmışlığımızı ve hevesimizi paylaşan Electra IC gibi bir ortak bulduğumuz için çok memnunuz.”

 1,332 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.