Ana Sayfa Haberler Electra IC’nin Hizmetleri, ConsuNova İş Birliği ile Genişliyor

Electra IC’nin Hizmetleri, ConsuNova İş Birliği ile Genişliyor

Alper ÇALIK / savunmahaber.com

Electra IC, 9 Şubat’ta yayınladığı basın bülteni ile ConsuNova’nın hizmetlerinin Türkiye’de pazarlanması konusunda, bu firma ile bir iş birliği yapıldığını duyurdu.

ConsuNova CEO’su Reza Madjidi, konu ile ilgili şunları söyledi: “ConsuNova’nın DO-254 and DO-178C eğitimleri, şablonları ve DER (Designated Engineering Representatives) hizmetleri ve lider uzmanları ile Electra IC’nin verimli tasarım ve doğrulama teknolojileri ile birleştiğinde, başka bir yerde bulunamayan çözümler ortaya çıktı. Bu ittifak, birleştirilmiş hizmetlerimize daha geniş bir erişim, pürüzsüz bir müşteri deneyimi ve müşterilerimiz için iyileştirilmiş destek sağlayacak.”

Electra IC Yönetici Ortağı Ateş Berna ise şu şekilde konuştu: “ASIC/FPGA tasarım ve doğrulama danışmanlığı ve özellikle DO-254 ile ilgili hizmetler sunma konusunda, şu ana kadar Türkiye’de lider bir firma olduk. ConsuNova ile ortaklığımız; sertifikasyon ve uyum mühendisliği hizmetlerimiz ve savunma ve havacılık sanayisine sunduğumuz emniyet açısından kritik çözümlerimiz için müşterilerimize yönelik portföyümüzü genişletecek. Bu sayede ConsuNova da donanım tasarım ve doğrulama hizmetlerini, bizim uzmanlığımız ile genişletecek. Onlarla çalışmak için heyecanlıyız!”

 1,255 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.