Ana Sayfa Haberler ElectraIC, Almanya’daki Embedded World Fuarı’nda, Ürün ve Çözümlerini Tanıttı

ElectraIC, Almanya’daki Embedded World Fuarı’nda, Ürün ve Çözümlerini Tanıttı

ElectraIC, 25-27 Şubat 2020 tarihleri arasında, Almanya’nın Nürnberg şehrinde gerçekleştirilen Embedded World Fuarı’nda müşterileri ve çözüm ortaklarıyla buluştu.

ElectraIC, fuarda; MIL-STD-1553 B IP Çekirdeği, MIL-STD-1553 Dijital Kartı, MIL-STD-1275 Uyumlu Manevra Kolu, FPGA Tabanlı RF Kontrol Kartı, Radar Destek Ünitesi, 3U ve 6U VPX Test Platformları ürünlerini ve Dijital Tasarım&VHDL, İleri Doğrulama Teknikleri, DO-254 eğitimleri başta olmak üzere vermekte olduğu 150’nin üzerindeki eğitimi katılımcılara tanıttı. ElectraIC standını ziyaret eden isimler arasında, Nürnberg Başkonsolusu Serdar Deniz de vardı.

Firma tarafından, 9 Mart’ta yayımlanan basın bülteninde, şu ifadelere yer verildi: “Ürün ve hizmetleriyle olduğu kadar; firma ve hizmetleri hakkında bilgi veren stand tasarımıyla da ilgi çeken ve beğeni alan ElectraIC, dünyanın her köşesinden katılımcı ve ziyaretçilerin bulunduğu fuarda %100 Türk mühendislerin çalıştığı ve yerli teknolojinin geliştirildiği bir Türk şirketi olarak ülkemizi temsil ediyor olmaktan da gurur duydu.”

 2,274 Toplam Görüntüleme,  3 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.