Ana Sayfa Haberler ElectraIC, Almanya’daki Embedded World Fuarı’nda, Ürün ve Çözümlerini Tanıttı

ElectraIC, Almanya’daki Embedded World Fuarı’nda, Ürün ve Çözümlerini Tanıttı

ElectraIC, 25-27 Şubat 2020 tarihleri arasında, Almanya’nın Nürnberg şehrinde gerçekleştirilen Embedded World Fuarı’nda müşterileri ve çözüm ortaklarıyla buluştu.

ElectraIC, fuarda; MIL-STD-1553 B IP Çekirdeği, MIL-STD-1553 Dijital Kartı, MIL-STD-1275 Uyumlu Manevra Kolu, FPGA Tabanlı RF Kontrol Kartı, Radar Destek Ünitesi, 3U ve 6U VPX Test Platformları ürünlerini ve Dijital Tasarım&VHDL, İleri Doğrulama Teknikleri, DO-254 eğitimleri başta olmak üzere vermekte olduğu 150’nin üzerindeki eğitimi katılımcılara tanıttı. ElectraIC standını ziyaret eden isimler arasında, Nürnberg Başkonsolusu Serdar Deniz de vardı.

Firma tarafından, 9 Mart’ta yayımlanan basın bülteninde, şu ifadelere yer verildi: “Ürün ve hizmetleriyle olduğu kadar; firma ve hizmetleri hakkında bilgi veren stand tasarımıyla da ilgi çeken ve beğeni alan ElectraIC, dünyanın her köşesinden katılımcı ve ziyaretçilerin bulunduğu fuarda %100 Türk mühendislerin çalıştığı ve yerli teknolojinin geliştirildiği bir Türk şirketi olarak ülkemizi temsil ediyor olmaktan da gurur duydu.”

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.