Ana Sayfa Haberler ElectraIC, Ücretsiz Webinarlarına “ASIC/FPGA Tasarımına Giriş” ile Devam Ediyor

ElectraIC, Ücretsiz Webinarlarına “ASIC/FPGA Tasarımına Giriş” ile Devam Ediyor

ElectraIC, 11 Aralık Cuma günü, “ASIC/FPGA Tasarımına Giriş” konulu webinar düzenliyor. 10.00 ile 12.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek etkinliğe katılım ücretsiz olacak.

5 Kasım’da düzenlediği “DO-254 Uyumlu Projelere Hazırlanmak: Zaman, Maliyet, Kapsam ve Kalite” webinarının 200’ün üzerinde katılımcıyla yoğun ilgi görmesinin ardından ücretsiz eğitimlerine devam etme kararı alan ElectraIC, “ASIC/FPGA Tasarımına Giriş” konulu webinarı, “Microsoft Teams Meeting” üzerinden düzenleyecek. Eğitmen Ateş Berna tarafından verilecek webinar’a katılabilmek için  https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=PrmpCZYxkEiGHWiuWdNdZ044K4KXg-hOiLiJL3T1uSlUNU9IRkRXSzhCNlJROEtRTkVINDdEM1pIQyQlQCN0PWcu adresinden kayıt yaptırmak gerekiyor.

Sayısal Tümdevre Tasarımı Temelleri, ASIC ve FPGA Tasarım Süreçleri, VHDL ile ASIC/FPGA Tasarımına Giriş gibi konuları kapsayacak webinar’a, özellikle sayısal elektronik devre tasarımı konusunda çalışan mühendislerin ilgi göstermesi bekleniyor.

 809 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.