Ana Sayfa Haberler ElectraIC, Ücretsiz Webinarlarına “ASIC/FPGA Tasarımına Giriş” ile Devam Ediyor

ElectraIC, Ücretsiz Webinarlarına “ASIC/FPGA Tasarımına Giriş” ile Devam Ediyor

ElectraIC, 11 Aralık Cuma günü, “ASIC/FPGA Tasarımına Giriş” konulu webinar düzenliyor. 10.00 ile 12.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek etkinliğe katılım ücretsiz olacak.

5 Kasım’da düzenlediği “DO-254 Uyumlu Projelere Hazırlanmak: Zaman, Maliyet, Kapsam ve Kalite” webinarının 200’ün üzerinde katılımcıyla yoğun ilgi görmesinin ardından ücretsiz eğitimlerine devam etme kararı alan ElectraIC, “ASIC/FPGA Tasarımına Giriş” konulu webinarı, “Microsoft Teams Meeting” üzerinden düzenleyecek. Eğitmen Ateş Berna tarafından verilecek webinar’a katılabilmek için  https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=PrmpCZYxkEiGHWiuWdNdZ044K4KXg-hOiLiJL3T1uSlUNU9IRkRXSzhCNlJROEtRTkVINDdEM1pIQyQlQCN0PWcu adresinden kayıt yaptırmak gerekiyor.

Sayısal Tümdevre Tasarımı Temelleri, ASIC ve FPGA Tasarım Süreçleri, VHDL ile ASIC/FPGA Tasarımına Giriş gibi konuları kapsayacak webinar’a, özellikle sayısal elektronik devre tasarımı konusunda çalışan mühendislerin ilgi göstermesi bekleniyor.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.