Ana Sayfa Haberler EMT Şirketler Grubu 35 Yaşında

EMT Şirketler Grubu 35 Yaşında

Savunma ve havacılık, adli bilişim ve bilgi güvenliği, kriminalistik ve endüstriyel alanlarında faaliyet gösteren EMT Şirketler Grubu, 35. kuruluş yıl dönümünü, 17 Aralık’ta, Ankara’da düzenlediği etkinlikle kutladı. Etkinlikte, grup şirketlerindeki görev süresi 5, 10 ve 15 yılı aşan personele kıdem ödülleri de takdim edildi.

Etkinlikte bir konuşma yapan EMT Elektronik Genel Müdürü Mehmet Can Küçük, şunları kaydetti: “Rahmetli babam Eftal Küçük’ün engin vizyonuyla 35 yıl önce kurduğu şirketimizin yurt içinde ve yurt dışında geldiği noktadan gurur duyuyorum. Bu başarı ve gurur hepimizin. Her birinize bu yolculukta verdiğiniz destek ve emek için teşekkür ederim.”

Etkinlikte, ürünleri ve çözümleri dünya genelinde 60 ülkede kullanılan EMT Şirketler Grubu’nun yurt içindeki ve yurt dışındaki paydaşlarının tebrik mesajları da okundu.

EMT Şirketler Grubu, 35. yılında yeni web sitesini de yenilenen kurumsal kimliği ve arayüzüyle lanse etti. Grubun sosyal medya hesaplarında duyurulan gelişmeyle, yeni ve çok platformlu tasarımı, kullanıcı dostu arayüzüyle sitenin, geleceğin ihtiyaçlarına da cevap verecek bir yenilemeye tabi tutulduğu vurgulandı.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.