Ana Sayfa Manşet EMT, X-Treme Series Nem Alma ve Kurutma Kabinleri ile Pazar Liderliğine Oynuyor

EMT, X-Treme Series Nem Alma ve Kurutma Kabinleri ile Pazar Liderliğine Oynuyor

EMT Şirketler Grubu, SAHA EXPO’da, hem son kullanıcılara hem de sektör firmalarına yönelik çözümleriyle yer aldı. Grubun standında ise EMT Elektronik’in X-Treme Series markası altında sunduğu nem alma ve kurutma kabini ön plana çıktı.

X-Treme Series markalı nem alma ve kurutma kabinleri, dünya genelinde 60’tan fazla ülkede, elektronik üretim yapan kuruluşlar tarafından kullanılıyor. Firmanın müşteri portföyü, dünyanın önde gelen savunma firmalarından sabit disk üreticilerine kadar çeşitlilik gösteriyor. EMT Elektronik, 2023’te, ABD’de yeni bir yapılanma planıyla, nem alma ve kurutma kabinleri pazarında liderliğe yükselmeyi hedefliyor.

EMT Savunma’nın özgün olarak tasarladığı ve patentini aldığı, ateşli silah ve mühimmat testlerinde kullanılan FTS-300 ise SAHA EXPO’da, ihracat başarısı elde etmiş bir ürün olarak tanıtıldı. EMT Savunma, FTS-300’ün, Türkiye’nin önde gelen silah üreticilerine yapılan satışlarından sonra biri Kuzey Amerika diğeri ise Avrupa’da yer alan 2 firmaya da ihracatını gerçekleştirdi. Bunlardan bir tanesi, özel tasarım konteyner içinde teslim edildi.

Kapalı ve açık alanlarda poligon ihtiyacını ortadan kaldıran FTS-300, atış test operatörlerinin fonksiyon testlerini, poligona ihtiyaç duymadan, güvenli bir şekilde yapmasını sağlıyor. 700×2.800×1.200 cm boyutlarında olan FTS-300, içerisinde yer alan patentli konveyörü sayesinde, ateşlenen mermileri geri dönüşüm veya inceleme gibi amaçlarla haznesinde topluyor.

X-Treme Series markalı nem alma ve kurutma kabinleri, dünya genelinde 60’tan fazla ülkede, elektronik üretim yapan kuruluşlar tarafından kullanılıyor.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.