Ana Sayfa Haberler Entegre Yönetim Sistemleri Danışmanı, Mentor Zeynep Karel, MSI Dergisi’nin Yeni Ofisini Ziyaret Etti

Entegre Yönetim Sistemleri Danışmanı, Mentor Zeynep Karel, MSI Dergisi’nin Yeni Ofisini Ziyaret Etti

Savunma ve havacılık sektörüne danışmanlık desteği sağlayan mentor Zeynep Karel, 25 Kasım’da, MSI Dergisi’nin yeni ofisini ziyaret etti.

2009 yılında kurduğu, ZEYNEP KAREL Kalite Çevre Yönetim Danışmanlığı firmasında, Entegre Yönetim Sistemleri Danışmanlığı ve Mentorluk hizmetleri veren Zeynep Karel’i, alanında gösterdiği faaliyetleriyle sektör çok yakından tanıyor. Ziyaretinde, MSI Dergisi’nin faaliyetlerini ilgiyle takip ettiğini ifade eden Karel, derginin, sektör yayıncılığının kalitesini en üst noktalara taşıdığını belirtti. MSI Dergisi Genel Koordinatörü Naile Bayraktar’dan, derginin, gelecek dönem stratejisi ve faaliyet planlarına dair bilgi alan Karel, 15’inci yılını dolduran MSI Dergisi’nin başarılarının, gelecek yıllarda da artarak devam edeceğine inancının tam olduğunu söyledi.

 1,334 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.