Ana Sayfa Haberler Entegre Yönetim Sistemleri Danışmanı, Mentor Zeynep Karel ve Türkiye Kalite Derneği Türkiye Mükemmellik Ödülleri Sekreteri Mehmet Çoban, EFQM Modeli’ndeki Yenilikleri, MSI Dergisi Ziyaretinde Değerlendirdi

Entegre Yönetim Sistemleri Danışmanı, Mentor Zeynep Karel ve Türkiye Kalite Derneği Türkiye Mükemmellik Ödülleri Sekreteri Mehmet Çoban, EFQM Modeli’ndeki Yenilikleri, MSI Dergisi Ziyaretinde Değerlendirdi

Entegre Yönetim Sistemleri Danışmanı, Mentor Zeynep Karel ve Türkiye Kalite Derneği Türkiye Mükemmellik Ödülleri Sekreteri Mehmet Çoban, Karel tarafından hazırlanan ve MSI Dergisi’nde yayınlanacak olan söyleşi dizisi kapsamında, 5 Şubat’ta, MSI Dergisi’ne bir ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyaret kapsamında, EFQM Modeli’ndeki yenilikler başta olmak üzere, kalite konusunda yaşanan gelişmeler konusunda fikir alışverişinde bulunan Karel ve Çoban, MSI Dergisi’nde yayınlanacak söyleşinin çatısını da oluşturdu.

Karel ve Çoban, sektörde, kalite konusundaki farkındalığın artması için uzun yıllardır çeşitli çalışmalar yürütüyor. MSI Dergisi’nin nisan ayı sayısında yayınlanması planlanan söyleşi ile bu çalışmalarına yeni bir halka eklemeyi hedefliyorlar.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.