Ana Sayfa Özel DosyalarEurasia Airshow Eurasia Airshow 2018 Özel: Global Aviation Services, Havacılık Eğitiminde Çözüm Ortağı Olmak İstiyor

Eurasia Airshow 2018 Özel: Global Aviation Services, Havacılık Eğitiminde Çözüm Ortağı Olmak İstiyor

MSI Dergisi’nin 160’ıncı sayısında yayımlanan özel haber, derginin İnternet sitesinde paylaşılmıştır:

Uçak ve helikopterlerin kabinlerini farkı görevler için uyarlayan, bunlara ekipman sağlayan, aynı zamanda da eğitim ve danışmanlık hizmetleri veren Global Aviation Services firması da Eurasia Airshow 2018’in katılımcıları arasında yer aldı. Şirketin CEO’su Zeydan Öncü, geçtiğimiz yıllarda, THY ile çalıştıklarını; hem kabin uyarlaması hem de eğitim alanlarında, Türkiye’deki iş birliklerini arttırmak istediklerini belirtti. Firma, Türkiye’de eğitim verecek bir altyapıyı kurma konusunda da çalışmalarına devam ediyor. Öncü, hedeflerinden birinin, sadece Türkiye’deki havayollarında değil, dünyanın herhangi bir ülkesinde uçabilecek pilotlar yetiştirmek olduğunu ifade etti.

 4,045 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.