Ana Sayfa Özel DosyalarEurasia Airshow Eurasia Airshow 2018 Özel: NUMESYS’in Lansmanı, Eurasia Airshow’da Gerçekleşti

Eurasia Airshow 2018 Özel: NUMESYS’in Lansmanı, Eurasia Airshow’da Gerçekleşti

MSI Dergisi’nin 160’ıncı sayısında yayımlanan özel haber, derginin İnternet sitesinde paylaşılmıştır:

 

Dünya genelinde savunma ve havacılık sektöründe faaliyet gösteren firmaların sıklıkla kullandığı ANSYS yazılımlarının Türkiye temsilciliğini yapan Anova ve FİGES, bu temsilcilik konusunda güçlerini, 2 Nisan’da kurdukları NUMESYS Yazılım Sistemleri A.Ş.’de birleştirdi. NUMESYS’in lansmanı ise Eurasia Airshow 2018’in üçüncü günü gerçekleştirilen törenle yapıldı.

FİGES Genel Müdürü Koray Gökalp ve Anova Kurucu Ortağı ve Simülasyon Direktörü Dr. Emre Öztürk

 

Anova Kurucu Ortağı ve Simülasyon Direktörü Dr. Emre Öztürk, törende yaptığı konuşmada, süreci şöyle özetledi: “Simülasyon teknolojilerini Türkiye’de yaygınlaştırmak ve bunların doğru kullanımını sağlamak için, yurt dışındaki partnerimiz ANSYS’in de desteği ile uzun yıllardır planladığımız bu girişimi, son bir yılda yoğunlaştırdığımız çalışmalarla hayata geçirdik.”

FİGES Genel Müdürü Koray Gökalp de iş birliğinin genişleyeceğinin ipuçlarını verdi: “Bu iki firmanın birleşmesi, farklı disiplinleri bir araya getirerek dev bir mühendislik altyapısı kurdu. Hem ANSYS’in temsilciliğini yapacağız hem de mühendislik projelerine imza artacağız.”

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.