Ana Sayfa Haberler Eurasia Airshow 2020, Sanal Ortamda Buluşma Noktası Olacak

Eurasia Airshow 2020, Sanal Ortamda Buluşma Noktası Olacak

Türkiye’nin şova dayalı ilk havacılık organizasyonu olan ve ilki 2018 yılında gerçekleştirilen Eurasia Airshow’un ikincisi, pandemi nedeniyle bu yıl çevrim içi olarak gerçekleştirilecek. 2-6 Aralık tarihleri arasında yapılacak Eurasia Airshow 2020’nin hemen öncesinde, 30 Kasım’da, etkinlikle ilgili çevrim içi bir basın toplantısı düzenlendi. Eurasia Airshow 2020 ile ilgili ayrıntıları, fuarı düzenleyen Capital Exhibition Başkanı Hakan Kurt, basın mensupları ile paylaştı.

Capital Exhibition Başkanı Hakan Kurt

Fuara, dünya genelinden; 6 Bakan’ın, 4 Genelkurmay Başkanı’nın ve 11 Hava Kuvveti Komutanı’nın yanı sıra 30’u aşkın ülkeden askeri heyet ve firma katılacak. Fuarda, yuvarlak masa toplantılarının yanı sıra webinar’lar da düzenlenecek. Fuar süresince düzenlenen webinar’lara ise 10.000’in üzerinde kişi kayıt yaptırdı. Ayrıca, fuarda, 5 gün boyunca heyetler arası (G2G), heyetlerle firmalar arası (B2G) ve firmalar arası (B2B) ikili görüşmeler de düzenlenecek. Bu görüşmeler, yerel zaman dilimi olarak Brezilya’dan Bangladeş ve Filipinlere kadar geniş bir yelpazede gerçekleştirilecek.

Kurt, Eurasia Airshow 2020’nin, düzenledikleri dördüncü çevrim içi etkinlik olacağını vurguladı. Klasik fuarlarda heyetlerin her firmayı ziyaretinin mümkün olmadığını; çevrim içi etkinliklerde ise heyetlerin, her bir firma için belli bir süre ayırabildiğini belirten Kurt, bu durumun firmalara önemli bir avantaj sağladığının da altını çizdi.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.