Ana Sayfa Haberler Eurasia Airshow CEO’su Hakan Kurt’un, MSI Dergisi ve AMAC Magazine Ziyaretinde, Fuarın Uluslararası Tanıtımı Konuşuldu

Eurasia Airshow CEO’su Hakan Kurt’un, MSI Dergisi ve AMAC Magazine Ziyaretinde, Fuarın Uluslararası Tanıtımı Konuşuldu

Eurasia Airshow CEO’su Hakan Kurt, 22 Ocak’ta, MSI Dergisi ve AMAC Magazine’i, yeni ofislerinde ziyaret etti. Kurt’un ziyareti sırasındaki gündem ise Ankara’daki yabancı askeri ataşeleri bir çatı altında toplayan AMAC’ın (Ankara Askeri Ataşeler Birliği / Ankara Military Attache Corps) resmi yayını olan AMAC Magazine üzerinden, Eurasia Airshow 2020’nin uluslararası tanıtımı oldu.

Kurt, gerçekleştirdiği ziyarette, MSI Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Ümit Bayraktar ve AMAC Magazine Genel Yayın Yönetmeni Birol Tekince tarafından ağırlandı. Kurt, 22-26 Nisan tarihlerinde Antalya Uluslararası Havalimanı’nda gerçekleştirilecek etkinliğin, tanıtım faaliyetlerine ilişkin olarak şunları söyledi: “Fırsat bulduğumuz her platformda dile getirdiğimiz gibi, biz Eurasia Airshow’u, tüm Avrasya pazarını buluşturan, uluslararası kimliğe sahip bir etkinlik olarak kurguladık. Bu açıdan en başından itibaren de kendimize rakip olarak Dubai Airshow ve Singapore Airshow gibi bölgesel fuarları seçtik. Eurasia Airshow 2020 için belirlediğimiz vizyonu ise ‘Türkiye hava sahası tarihinin en kritik dönemecinde ve Türk havacılık sanayisinin en güçlü döneminde, Avrasya pazarını, Türkiye etrafında kilitlemek’ şeklinde özetleyebiliriz. Bu açıdan, AMAC Magazine gibi, odağı çok net ve rafine bir kitleye hitap eden bir yayının, Eurasia Airshow 2020’nin uluslararası tanıtımı açısından önemli katkıları olabileceğine inanıyorum.”

AMAC Magazine Genel Yayın Yönetmeni Birol Tekince ise şunları söyledi: “Ankara’da görev yapan askeri ataşelere yönelik olarak hazırladığımız AMAC Magazine, doğrudan bu ataşelerin kendilerini ve faaliyetlerini konu alıyor. 3 ayda bir yayınlanan AMAC Magazine’in, her yeni sayısının çıkışı da özellikle askeri ataşeler tarafından dört gözle bekleniyor. Bu sebeple Eurasia Airshow 2020’nin uluslararası tanıtımına yönelik olarak çok faydalı işler yapabileceğimizden şüphem yok.”

Bölgenin en önemli havacılık buluşmalarından biri olan Eurasia Airshow 2020’nin Resmi Yayın ve Basın Sponsorluğunu da MSI Dergisi üstleniyor.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.