Ana Sayfa Haberler Eurasia Airshow, Türk Hava Yolları’nın Ana Partnerliğinde Büyüyor

Eurasia Airshow, Türk Hava Yolları’nın Ana Partnerliğinde Büyüyor

Alper ÇALIK / savunmahaber.com

Cumhurbaşkanlığı tarafından himaye edilen ve 25-29 Nisan tarihlerinde, Antalya Uluslararası Havalimanı’nda gerçekleştirilecek olan EURASIA Airshow, büyümesini Türk Hava Yolları (THY)’nın ana partnerliği ile sürdürüyor.

Eurasia Airshow organizasyonu, konuyla ilgili olarak 29 Mart’ta bir basın bülteni yayınlayarak konunun detayları hakkında bilgilendirmede bulundu.

THY, ana partnerliği kapsamında Eurasia Airshow’un 3’üncü gününde düzenlenecek olan Airlines CEO Summit (Havayolları Yöneticileri Zirvesi)’e çeşitli destekler sağlıyor. Bu kapsamda, Star Alliance’a üye olan yaklaşık 27 havayolu firmasının CEO’suna, zirveye katılım konusunda THY desteği ile davet mektupları gönderildi. Yaklaşık yarım gün sürecek zirvenin konu başlıkları; Artan Uçak Yakıtı Fiyatları, Yeni Yapısal ve Motor Teknolojileri, Filoların Kısa ve Uzun Mesafe Uçuşlara Adaptasyonları, Bayrak Taşıyıcılar, Düşük Maliyetli Operatörler, Kiralık Uçaklar, Kargo Uçakları vs. Pazar Araştırması olacak. Bunların yanında, yine THY desteği ile EURASIA Airshow sırasında bir de golf turnuvası düzenlenecek.

Türkiye’deki resmi medya partneri MSI Dergisi olan etkinliğin sponsorları ise şu şekilde sıralanıyor:

  • Platin Sponsor: ASELSAN
  • Altın Sponsor: STM
  • Gümüş Sponsorlar: Alp Havacılık ve Alp Teknik Havacılık.

Etkinliğin Bronz Sponsoru ise henüz belli değil.

 1,394 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.