Ana Sayfa Haberler Eurasia Airshow’un Uluslararası Konuklarına ICAO Başkanı Dr. Aliu da Eklendi

Eurasia Airshow’un Uluslararası Konuklarına ICAO Başkanı Dr. Aliu da Eklendi

Dünya havacılık sektörünün enlerini bir araya getirecek, Türkiye’nin şova dayalı ilk havacılık organizasyonu Eurasia Airshow ile ilgili detaylar belli olmaya devam ediyor. Organizasyon tarafından 19 Nisan’da yapılan açıklamada, Uluslararası Sivil Havacılık Otoritesi ICAO Başkanı Dr. Olumuyiwa Benard Aliu’nun da etkinliğe katılacağı duyuruldu.

Dr. Aliu, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından fuarı destekleyecek şekilde düzenlenecek Asya-Türkiye Sivil Havacılık Konferansı için Antalya’ya gelecek ve devamında da Eurasia Airshow’u ziyaret edecek. Asya ülkeleri arasında havacılık alanında küresel iş birlikleri için önemli bir platform olacak konferans 23-24 Nisan tarihlerinde, Eurasia Airshow’un hemen öncesinde gerçekleşecek. Türkiye’nin turizm ve havacılık potansiyelinin tanıtımına önemli katkı sağlayacak konferansın ardından Eurasia Airshow’a yapılacak ziyaret çerçevesinde uluslararası sivil havacılık otoriteleri, Türkiye’de ilk kez düzenlenecek organizasyonda yer alacaklar.

Türkiye’nin şova dayalı ilk uluslararası ticari ve askeri havacılık organizasyonu olacak Eurasia Airshow; havayolu şirketlerinden motor üreticilerine, parça tedarikçilerinden askeri platformlara kadar havacılık ekosisteminin tüm aktörlerini Antalya’da buluşturacak. Medyacity tarafından organize edilen ve Türk Hava Yolları ana partnerliğinde, 25-29 Nisan 2018 tarihlerinde, Antalya Uluslararası Havalimanı içinde gerçekleştirilecek. Etkinlik, toplam 300 bin metrekarelik alanda; 50 bin metrekare kapalı alan, 45 şale ve 100’ü aşkın uçak için statik sergileme alanı sunacak.

 1,057 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.