Ana Sayfa Haberler Eurosam, İlişkileri Sıcak Tuttu

Eurosam, İlişkileri Sıcak Tuttu

MSI Dergisi’nin 181’inci sayısında yayımlanan IDEF’19 Özel Dosyası’nın ikinci bölümündeki haber aşağıda paylaşılmıştır:

 

Eurosam, fuarı, Türk paydaşları ile ilişkinlerini sıcak tutmak için bir fırsat olarak kullandı. Firma; Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB), ASELSAN ve Roketsan ile 5 Ocak 2018’de imzaladığı Uzun Menzilli Hava ve Füze Savunma Sistemi (LORAMIDS) Tanımlama Çalışması kapsamında faaliyetlerini sürdürüyor. Bu çalışmanın, Ekim ayında tamamlanması planlanıyor. Eurosam, bu çalışmanın ardından, Türkiye’nin tercihleri doğrultusunda, iş birliğine devam etmeye hazır.

Eurosam, bu yıl kuruluşunun 30’ncu yıldönümünü de kutluyor. Savunma ve havacılık alanında kurulan konsorsiyumlar arasında uzun ömürlülüğü ile de dikkat çeken Eurosam, sunduğu hava savunma çözümlerini geleceğe taşıyacak çalışmalarına devam ediyor.

MSI Dergisi Yayın ve Uluslararası İlişkiler Koordinatörü Birol Tekince ve Eurosam Kurumsal İletişim Yöneticisi Eric Delepoulle

 1,098 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.