Ana Sayfa Özel DosyalarEurosatory 2018 Eurosatory 2018 Özel: AKSA Run Flat, Gözünü Dünya Pazarına Dikti

Eurosatory 2018 Özel: AKSA Run Flat, Gözünü Dünya Pazarına Dikti

MSI Dergisi’nin 163’üncü sayısında yayımlanan özel haber, derginin İnternet sitesinde paylaşılmıştır:

Sahada kendini kanıtlamış ürünleri ile fuara katılan AKSA Run Flat, ürün gamından geniş bir yelpazeyi sergiledi. Firma, fuar boyunca, yabancı kara aracı üreticileri ve çeşitli ülkelerin askeri heyetleri ile görüşmelerde bulundu.

Dünyada pek çok run flat sistemi üreticisi bulunuyor. Bununla birlikte, AKSA Run Flat’ın ürünleri, montaj kolaylığı ile dünyadaki rakiplerinin önüne geçiyor. Dünyadaki mevcut run flat sistemleri montaj ve demontaj işlemleri için kompleks makine ve teçhizat alt yapısı gerektiriyor. Bu sebepten dolayı değişim aşamasında çeşitli kısıtlamalar ve lojistik zorluklar ortaya çıkıyor, bu da maliyet artışına neden oluyor.

AKSA Run Flat, fuar boyunca pek çok heyetle görüşme gerçekleştirdi.

 

Bununla birlikte, AKSA Run Flat’ın ürünleri, jant büyüklüğüne göre, 2 ya da 3 parçalı olacak şekilde tasarlanarak üretiliyor. Bu özellik sayesinde; lastik, run flat sistemi ve jantın birbirine montajı için, dünya üzerinde hemen her yerde bulunan, sivil nitelikli lastik değişim makinalarının ve basit el aletlerinin kullanılması yeterli oluyor.

 1,172 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.