Ana Sayfa Özel DosyalarEurosatory 2018 Eurosatory 2018 Özel: SDT, Elektronik Sistemlerdeki Kabiliyetini Ortaya Koydu

Eurosatory 2018 Özel: SDT, Elektronik Sistemlerdeki Kabiliyetini Ortaya Koydu

MSI Dergisi’nin 163’üncü sayısında yayımlanan özel haber, derginin İnternet sitesinde paylaşılmıştır:

 

SDT, fuarda sergilediği; Veri Kayıt Sistemleri (VKS) ürün ailesi, Sırt Tipi Jammer Sistemi, Hava Aracı Kontrol Bilgisayarı Donanımı ve SDT ACMI Sistemi gibi ürünlerle, elektronik tasarım ve yazılım konusundaki kabiliyetlerini ortaya koydu. SDT-Tamgör İş Ortaklığı tarafından geliştirilen Sırt Tipi Jammer Sistemi, fuar süresince, ziyaretçilerin en çok ilgi gösterdiği ürünlerden biri oldu. Firmanın sergilediği diğer ürünlerle bu ürünlerin başlıca özellikleri şöyle:

  • VKS ürün ailesinin üyeleri, temel olarak, herhangi bir platform tarafından üretilen sayısal kontrol verileri ile video ve ses sinyallerini kaydediyor. Bu veriler, daha sonra, analiz amacı ile kullanılabiliyor.
  • SDT ACMI Sistemi, F-16 ve benzeri hava platformlarına, harici pod formunda takılıyor ve pilotların, hava-hava ve hava-yer muharebe eğitimlerinin etkin biçimde yürütülmesini sağlıyor.
  • Hava Aracı Kontrol Bilgisayarı Donanımı, yurt dışında ilk defa sergilendi. Firmanın ANKA İHA’sı için geliştirdiği ve yer kontrol istasyonunda kullanılan bilgisayar, DO-254 sertifikasyonuna hazır donanıma ve DO-178 uyumlu gerçek zamanlı işletim sistemine sahip.

SDT standı, Ege Ordusu Komutanı Orgeneral Abdullah Recep tarafından da ziyaret edildi.

 1,762 Toplam Görüntüleme,  2 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.