Ana Sayfa Özel DosyalarEurosatory 2018 Eurosatory 2018’de Öne Çıkanlar

Eurosatory 2018’de Öne Çıkanlar

MSI Dergisi’nin 163’üncü sayısında yayımlanan ve Eurosatory 2018 değerlendirmelerinin yer aldığı özel dosyadaki, Eurosatory 2018’de Öne Çıkanlar başlıklı bölüm, derginin İnternet sitesinde paylaşılmıştır:

 

 

AVS standını ziyaret eden Savunma Sanayii Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Faruk Yiğit, firmanın silahlı kuvvetler ve güvenlik güçlerine yönelik tekstil ürünleri hakkında bilgi aldı.

 

Er Makina, savunma ve havacılık sanayisine yönelik üretim kabiliyetlerini tanıttı

 

ESNAD Savunma standı, fuar süresince, birçok ikili görüşmeye ev sahipliği yaptı.

 

Huğlu Av Tüfekleri Kooperatifi, taktik pompalı tüfeklerin yanı sıra kol mekanizmalı keskin nişancı tüfeklerini de sergiledi.

 

Gül Otomotiv standını ziyaret eden Milli Savunma Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Yunus Emre Karaosmanoğlu, firmanın; tanklar, zırhlı personel taşıyıcılar ve kundağı motorlu obüsler için ürettiği yedek parçalar ile ilgili bilgi aldı.

 

Capital Fuarcılık, Kasım ayında gerçekleştirilmesi planlanan 4’üncü High-Tech Port by MÜSİAD’ın tanıtımına odaklandı.

 

OSSA’nın üyelerine sunduğu hizmetler hakkında bilgi alanlar arasında, Savunma Sanayii Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Faruk Yiğit de vardı.

 

İngiliz HORIBA MIRA firmasının yeni geliştirdiği Centaur 6×6 insansız kara aracı, ilk kez Katmerciler standında sergilendi. Standında, toplam 7 araç yer alan Katmerciler’in, KIRAÇ projesi kapsamında geliştirdiği 4×4 zırhlı midibüs de ilk kez fuarda gün yüzüne çıktı.

 

REPKON, standını ziyaret eden askeri heyetlere, üretim kabiliyetlerini anlattı.

 

Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu (MKEK) standını, Milli Savunma Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Yunus Emre Karaosmanoğlu da ziyaret etti. Standında, yeni geliştirdiği 120 mm’lik tank topu tahrip (HE) mühimmatına ilişkin bir görsel de yer alan MKEK, bu mühimmatını, yurt dışında ilk kez tanıtmış oldu.

 

 

Savunma Sanayii Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Faruk Yiğit, YDS standını da ziyaret etti.

 

T-Kalıp, hem kara platformları hem de helikopterler için geliştirdiği koltuklara yönelik görüşmeler gerçekleştirdi.

 4,772 Toplam Görüntüleme,  2 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.