Ana Sayfa Haberler Eurosatory 4 Yıllık Aradan Sonra 27. Kez Kapılarını Ziyaretçilere Açtı

Eurosatory 4 Yıllık Aradan Sonra 27. Kez Kapılarını Ziyaretçilere Açtı

Eurosatory, pandemi nedeniyle verdiği 4 yıllık bir ara sonrasında 13-17 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirildi. Avrupa’nın Rusya-Ukrayna Savaşı nedeniyle güvenlik endişesi yaşadığı bir ortamda düzenlenen fuar, 62 ülkeden 1.743 savunma sanayisi kuruluşunu ve 150 ülkeden 62 binden fazla ziyaretçiyi bir araya getirdi. Etkinlik boyunca düzenlenen çeşitli faaliyetlere ise 96 ülkeden 250 delegasyon, kamu ve özel sektör üst düzey yöneticisi, karar vericiler ve proje liderleri katıldı.

Fuarın bu yılki yeniliklerden biri de HELPED (Humanitarian Emergency Logistic Project and Eco Development / İnsani Acil Durum Lojistik Projesi ve Ekolojik Gelişim) platformu oldu. Ziyaretçiler, 75 kuruluşun oluşturduğu ve her türlü insani, endüstriyel ve çevre krizine yanıt verebilmek için gerekli yetenekleri bir araya getiren platformla ilgili faaliyetleri ilgiyle izledi.

Fuarda kapsamında gerçekleştirilen konferanslarda ise Rusya-Ukrayna savaşı sonrası oluşacak yeni dünya düzeni konusunda vizyonlarını paylaşmak isteyen 300’den fazla konuşmacı da söz aldı.

Eurosatory 2024, 17-21 Haziran 2024 tarihleri arasında düzenlenecek.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.