Ana Sayfa Haberler Eurosatory, Koronavirüs Nedeniyle Bu Yıl Gerçekleştirilmeyecek

Eurosatory, Koronavirüs Nedeniyle Bu Yıl Gerçekleştirilmeyecek

Eurosatory organizatörleri, 26 Mart’ta yaptıkları bir açıklama ile Yeni Koronavirüs Hastalığı (COVID-19) nedeniyle fuarın bu yıl iptal edildiğini duyurdular. Eurosatory fuarının 2022 yılında gerçekleştirilmesinin planlandığı açıklamada, ayrıca şu ifadelere yer verildi:

“Tüm dünyada yayılan COVID-19 nedeniyle Fransa’daki sağlık durumu her geçen gün kötüye gitmektedir.

Etkinlikte yer alması beklenen 100.000 katılımcı, ziyaretçi ve organizatörün, sağlık ve güvenliğini sağlayacak şekilde, fuara ilişkin hazırlıkların yapılmasını ve fuarın düzenlenmesini sağlayacak koşullar sağlanamamıştır.

8-12 Haziran 2020 tarihlerinde düzenlenecek Eurosatory fuarında yer alacak pek çok uluslararası ve Fransız katılımcı, artık fuara katılım hazırlıklarını yapabilecek ya da gerekli malzemelerin nakliyatını yapabilecek durumda değildir. Aynı şekilde fuara katılması beklenen çok sayıda yabancı ziyaretçinin de Fransa’ya düzenleyecekleri seyahati planlayamayacak durumda oldukları görülmektedir.

Fuarın sonraki bir tarihe ertelenmesi durumu incelenmiş ancak başarı koşullarının sağlanamayacağı görülmüştür.”

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.