Ana Sayfa Advertorial Eurosatory 2022: Mutlaka Yer Almanız Gereken Küresel Savunma ve Güvenlik Fuarı

Eurosatory 2022: Mutlaka Yer Almanız Gereken Küresel Savunma ve Güvenlik Fuarı

Eurosatory, kara ve kara-hava savunma sistemlerini konu alan en kapsamlı etkinlik olarak öne çıkıyor.

Kara ve kara-hava sistemleri alanında dünyanın referans etkinliği olan Eurosatory, 2020’de COVID-19 salgını nedeniyle ertelenmesinin ardından, 2022’de geri dönüyor. 2 yılda bir Paris yakınlarındaki, Parc des Expositions de Paris-Nord Villepinte’de gerçekleştirilen fuar, kapılarını, 13-17 Haziran tarihleri arasında açacak.

Küresel bir Fuar

Eurosatory; uluslararası firmaları, ziyaretçileri ve sektör basınını bir araya getiren başlıca buluşma noktası olma özelliğini koruyor. 2018’de, etkinlikte, 63 ülkeden 1.802 kurum ve kuruluş stant açtı; etkinliği, 5 kıtadan toplam 98.700 kişi ziyaret etti. Ayrıca, 94 ülkeden ve 4 uluslararası örgütten toplam 227 resmi delegasyon; 34 ülkeden de VIP katılımcılar fuarda incelemelerde bulundu.

Eurosatory’de, birçok ülke milli katılım organizasyonu gerçekleştiriyor ve firmalar da bu kapsamda oluşturulan ulusal pavilyonların altında toplanıyor. 2018’de, toplam 39 ulusal pavilyon oluşturuldu. 2018’deki fuarda 40’ı aşkın firma ile boy gösteren Avustralya’nın yanı sıra Azerbaycan, Bosna Hersek, Kolombiya ve Letonya, ilk defa ulusal pavilyon açan ülkeler oldular. Almanya, Kore Cumhuriyeti, Sırbistan ve Türkiye ise pavilyonlarının alanlarını genişlettiler. 2018’de, ABD, 152 katılımcı kurum ve kuruluş ile fuarın önde gelen uluslararası katılımcısı olurken Almanya 118, Birleşik Krallık 85, İsrail 72, Türkiye ise 61 kurum ve kuruluşla ABD’yi izledi.

Türk firmaları, Eurosatory 2018’e geniş bir katılım göstermişti.

İş Geliştirme ve Yeni Bağlantılar Kurmak için Doğru Adres

Etkinlik organizasyonunun birinci ve öncelikli hedefi, katılımcıların etkinlikten memnun kalmaları ve büyük fayda sağlamaları. Eurosatory, iş geliştirme fırsatlarını değerlendirmek isteyen, kendileriyle ilgili farkındalık yaratmayı hedefleyen ve görünürlüklerini arttırmayı amaçlayan kuruluşlara, bir dizi hizmet sağlıyor. Bunlar arasında; kişiler için iş bağlantısı kurmaya yarayan araçlar, kuruluşlar için toplantılar düzenlemeye yönelik araçlar ve iş danışmanlığı hizmetleri bulunuyor.

Etkinlik organizasyonu, katılımcıların fuar tecrübesini bir üst noktaya taşıyacak modern ve yüksek performanslı bir mobil uygulama da hazırladı.

Sağlanan bu hizmet ve araçlarla her Eurosatory’de, birçok iş bağlantısı sağlanıyor ve toplantı gerçekleştiriliyor.

Eurosatory, katılımcılarına, iş geliştirme fırsatları sunuyor.

İnovasyonun ve Teknoloji Mükemmelliğinin Merkezi

Eurosatory, bir dizi ekipman ve sistemin, kendisinin ya da tam ölçekli modelinin sergilendiği bir platform olma özelliğini de taşıyor. Her fuarda, ortalama 500’ün üzerinde yeni ürün ve sistem, ilk defa sergileniyor. Ana entegratörlerden ve şirket gruplarından KOBİ’lere kadar farklı büyüklüklere sahip kuruluşlar, çözümlerini, toplam 81 bin 329 metrekarelik kapalı ve açık alanda ziyaretçilerin ilgisine sunuyor.

Etkinlik kapsamında, aynı zamanda canlı gösterimler de gerçekleştiriliyor. Katılımcılar, bu gösterimleri izleyerek, son gelişmeleri ve gündemdeki eğilimleri (trendleri) takip edebiliyor. Gösterimlerde, ürünler ve ekipman, gerçek kullanım ortamında, iş üzerinde gözlemleniyor. Katılımcı firmaların yanı sıra Fransız Özel Kuvvetleri ve yabancı ülkelerin özel kuvvetleri de gösterimlerde rol alıyor.

Büyük firmalar ve KOBİ’lerin yanı sıra Eurosatory, start-up’lara da çeşitli imkanlar sağlıyor ve ürünlerini, diğer sektör firmalarının yanında sergileme fırsatı yaratıyor. 2018’de, yaklaşık 80 start-up firması, onlar için özel olarak düzenlenen Eurosatory LAB’da ve Fransız kara savunma sanayisinin çatı örgütü GICAT’ın standında yer aldı.

Eurosatory organizasyonu, her seferinde fuara yenilikler getiriyor ve 2022’de de özel temalara adanmış alanlar, katılımcıların ilgisine sunulacak. “Siber”, “mühendislik ve üretim”, “sıhhiye” ve “sivil güvenlik ve yangınla mücadele” teknoloji kümeleri, 2022’nin yenilikleri arasında yer alacak.

2018’de, 94 ülkeden ve 4 uluslararası örgütten toplam 227 resmi delegasyon; 34 ülkeden de VIP katılımcılar Eurosatory’yi ziyaret etti ve incelemelerde bulundu.

Fikir Alışverişinin Yapıldığı Ortam

Eurosatory, aynı zamanda fikirlerin paylaşıldığı ve savunma ve güvenlik alanında yaşanan gelişmelerin masaya yatırıldığı bir ortam sunuyor. 5 günlük etkinlik boyunca, çok sayıda konferans ve seminer düzenleniyor. Bunlarda alan uzmanları, üst düzey askeri yetkililer, devlet yetkilileri ve endüstri katılımcıları, önde gelen konuları irdeliyorlar ve yeni fikirleri doğuran paylaşımlar yapıyorlar.

Her fuarda, ortalama 500’ü aşkın yeni ürün ve sistem ilk defa sergileniyor.

En Kapsamlı Etkinlik

Eurosatory, kara ve kara-hava savunma sistemlerini konu alan en kapsamlı etkinlik olarak öne çıkıyor. Bu sistemlerin en geniş kümesi etkinlikte sergileniyor ve dünya genelinden, sektörün önde gelen tüm oyuncuları, Eurosatory’ye katılıyor.

İş fırsatları, geniş katılım, tanıtılan yeni ürün ve hizmetler, Eurosatory’yi, mutlaka katılınması gereken bir fuar haline getiriyor.

13-17 Haziran tarihlerini, Eurosatory için ayırmayı unutmayın!

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.