Ana Sayfa Haberler Eurosatory’nin Eksikliğini Gidermeyi Hedefleyen CONNECT’e, Birçok Ülkeden 367 Firma Kayıt Yaptırdı

Eurosatory’nin Eksikliğini Gidermeyi Hedefleyen CONNECT’e, Birçok Ülkeden 367 Firma Kayıt Yaptırdı

COGES tarafından 14-15 Eylül’de düzenlenecek CONNECT çevrim içi etkinliğine, şu ana kadar 367 firma kayıt yaptırdı. Kara, kara havacılık, savunma ve güvenlik alanlarında uluslararası bir buluşma noktası olan Eurosatory fuarı ile aynı konulara odaklanacak ve COVID-19 döneminde bir buluşma platformu sağlayacak CONNECT etkinliği, bu firmalara güvenli bir şekilde iş geliştirme ve iş birliği kurma imkânı sunacak.

Etkinliğe kayıt yaptıran firmalar arasında; etkinliğin resmi sponsoru Arquus’un yanı sıra Air Liquide, Atos, Honeywell, Navantia, Nexter, Raytheon, Rheinmetall, Safran Electronics & Defence gibi uluslararası alanda faaliyet gösteren firmalar da yer alıyor. Bugüne kadar kayıt yaptıran firmaların merkezleri; Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, Avustralya, Belçika, Birleşik Krallık, Güney Afrika, İsrail, İtalya, Kanada, Meksika ve Türkiye gibi otuz farklı ülkede bulunuyor.

Etkinliğe katılacak kurumlar arasında ise; Birleşik Krallık ve İspanya’nın savunma bakanlıkları ve Fransa’daki Arjantin, Kanada ve Ukrayna büyükelçilikleri bulunuyor. Bunların yanı sıra Fransa, Avustralya ve Hindistan’dan ticaret ve kalkınma ajansları ve birçok ülkeden sanayi kümelenmeleri de etkinlikte yer alacak.

Fransa ve tüm dünyadan, bu alanlarda faaliyet gösteren kurum ve kuruluşları bir araya getirmeyi hedefleyen etkinlik, Proximum şirketinin Vimeet adlı çevrim içi görüşme platformu üzerinden gerçekleştirilecek.

Savunma ve güvenlik alanında faaliyet gösteren tüm kurum ve kuruluşlara, iki gün boyunca amaca odaklı B2B ve B2G görüşme imkânı sunacak etkinlik için buradan kayıt yaptırılabiliyor: https://www.cogesevents.com/our-exhibitions/connect/?lang=en

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.