Ana Sayfa Haberler EYDEM, ELD Eğitimleri ile Sektöre Koçluk Etmeye Devam Ediyor

EYDEM, ELD Eğitimleri ile Sektöre Koçluk Etmeye Devam Ediyor

Alper ÇALIK / savunmahaber.com

Savunma ve havacılık sanayisine sağladığı danışmanlık ve eğitim hizmetleri ile sektör için katma değer yaratmaya devam eden EYDEM, 2018 yaz eğitimlerine, hız kesmeden devam ediyor.

EYDEM’in yaz dönemi için hazırladığı, Savunma ve Havacılık Sanayinde Entegre Lojistik Destek Yönetimi-1 (ELD-1, Genel ELD) Eğitimi, 14-15 Temmuz’da, Ankara’da gerçekleştirildi. 8’inci kez düzenlenen eğitime; HAVELSAN ve TÜBİTAK SAGE’nin ELD ekipleri katıldı. 10’un üzerinde sektör çalışanının katıldığı eğitim kapsamında; ELD kavramları, ELD destek elemanları, ELD projeleri yönetimi ve ELD dokümantasyonu gibi konular ele alındı.

Kadrosunda bulunan 18 eğitmen ve danışmanı ile EYDEM, 32 farklı başlık altında eğitim hizmetleri sunmaya devam ediyor. Bunlar içerisinde, özellikle sektöre yönelik olanlar arasında; sözleşme yönetimi, alt yüklenici yönetimi, tedarik ve sanayileşme, aviyonik sistemlerinin fonksiyonları & aviyonik sistemlerde güvenilirlik ve emniyet yaklaşımı gibi eğitimler bulunuyor.

 1,284 Toplam Görüntüleme,  2 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.