Ana Sayfa Haberler EYDEP, SAHA’ya İniyor

EYDEP, SAHA’ya İniyor

Alper ÇALIK / savunmahaber.com

İstanbul’da, 13-15 Eylül tarihilerinde düzenlenmekte olan SAHA EXPO fuarı, SAHA İstanbul kümelenmesi ve Savunma Sanayi Teknolojileri A.Ş. (SSTEK) arasında imzalanacak EYDEP sözleşmesine sahne olacak.

Fuarın ilk günü, saat 16:30’da, Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB) standında düzenlenecek imza törenine, Savunma Sanayii Başkan Yardımcısı Dr. Celal Sami Tüfekçi ve SAHA İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Bayraktar da katılacaklar.

Bu sözleşme ile Sakarya, Kocaeli, Yalova ve İstanbul illerinde, EYDEP’in yürütülmesinden, SAHA İSTANBUL sorumlu olacak. Proje sayesinde, SAHA İstanbul, firmaların üretim yetkinlik düzeylerini kapsamlı şekilde belirlemek suretiyle savunma ve havacılık projelerinde yer almalarını sağlayacak, Türkiye’nin ihtiyacı olan ancak üretilemeyen ürünler için bunu başarmaya en yakın firmaların desteklenmesini sağlayacak.

 870 Toplam Görüntüleme,  3 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.