Ana Sayfa Haberler Fas’ın Havalimanlarında Türk Çözümleri Kullanılacak

Fas’ın Havalimanlarında Türk Çözümleri Kullanılacak

Türkiye’nin ihracat başarılarına yenilerine eklenmeye devam ediyor. ONUR Mühendislik A.Ş.nin uluslararası havacılık standartları ile uyumlu yerli ve milli Ses Haberleşme Sistemi (VCS / OCS-NG4000) ve Ses Kayıt Sistemi (VRS / ORS-IP2000) çözümleri Fas havalimanlarında kullanılacak. Fas’ın havaalanları konusunda yetkili kurumu ONDA (Moroccan Airports Authority) ile bir sözleşme imzalayan firma, bu kapsamda toplam 5 sistem teslim edecek.

ONUR Mühendislik A.Ş.den konuya ilişkin yapılan açıklamada, şu ifadeler kullanıldı: “Uluslararası alanda başarısını kanıtlamış ürünlerimizin kendi ülkemizdeki idarelerin de doğal tercihi olacağına ve destekleneceğine gönülden inanmaktayız. ONUR Mühendislik olarak 40. yılımızda, istikrarlı büyümemizi yurt dışı projelerimizle güçlendiriyor ve teknoloji ihraç etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.”

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.