Ana Sayfa Haberler FNSS, Birleşik Krallık’ta “Future Armoured Vehicles Power Systems” Konferansına Katılıyor

FNSS, Birleşik Krallık’ta “Future Armoured Vehicles Power Systems” Konferansına Katılıyor

FNSS, Birleşik Krallık’ın, Wokingham kentinde gerçekleşecek olan “Future Armoured Vehicles Power Systems” (Geleceğin Zırhlı Araçlarında Güç Grubu Çözümleri) konferansına katılıyor. 27-28 Eylül’de gerçekleştirilecek konferansta, FNSS E-Mobilite & İleri Tasarım Çözümleri Müdürü Varlık Kılıç, 27 Eylül’de “Paletli ve Tekerlekli Zırhlı Araçlar için Geleceğin Hareketlilik Çözümleri – Hibrit Elektrik / Tam Elektrikli Çözümler” başlıklı bir sunum gerçekleştirecek. Kılıç sunumunda, geleceğin zırhlı araçlarına yönelik mobilite çözümleri konusunda karşılaşılan zorluklar ve fırsatları incelerken, hibrit elektrik ile tam elektrik güç sistemleri arasındaki karşılaştırmaya odaklanacak.

FNSS Öngörüleri ve Uzmanlığı Paylaşılacak

27-28 Eylül 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan konferans, zırhlı araçlara yönelik güç sistemlerindeki en son gelişmeleri tartışmak üzere kullanıcıları ve sektör liderlerini buluşturuyor. Yapacağı sunum hakkında konuşan Kılıç, “FNSS olarak bu alandaki öngörülerimizi ve uzmanlığımızı paylaşacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Sektörümüz teknoloji ve sürdürülebilir çözümlerde ilerlemeye devam ederken, zırhlı araçlar alanında hibrit ve tam elektrikli sistemlerin potansiyelini keşfetmenin hayati önem taşıdığına ve çalışmalarımızın bu alanda katma değer sağlayacağına inanıyoruz.” dedi.

KAPLAN Hibrit IDEF 2023’te Görücüye Çıktı

FNSS, savunma sanayine yönelik daha sürdürülebilir ve verimli çözümler yaratmak amacıyla elektrik ve hibrit teknolojilerindeki yeteneklerini güçlendirmeye devam ediyor. FNSS Hibrit Güç Paketi geliştirme projesi 2021 yılında başladı. FNSS, KAPLAN hibrit aracını ilk kez IDEF 2023’te görücüye çıkardı. Tasarımı tamamlanmış olan prototip üzerinde, FNSS Ar-Ge merkezi bünyesindeki; E-Mobilite & İleri Tasarım Çözümleri, Otomotiv Sistem Tasarımı, Elektronik Tasarım, Yazılım Geliştirme, Simülasyon ve Test ekiplerinin iş birliğiyle kontrol yazılımı geliştirme ve iyileştirme faaliyetleri devam ediyor. Devam eden kritik doğrulama testlerinin 2023 yılı sonunda tamamlanması planlanıyor.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.