Ana Sayfa Haberler FNSS, DSEI 2019 Sahnesine, PARS III 8×8 Aracıyla Çıktı

FNSS, DSEI 2019 Sahnesine, PARS III 8×8 Aracıyla Çıktı

MSI Dergisi’nin 185’inci sayısında yayımlanan DSEI 2019 Özel Dosyası’nın İlk Bölümü’nde yer alan haber, derginin İnternet sitesinde paylaşılmıştır:

 

PARS III 8×8 aracıyla DSEI 2019 sahnesinde yer alan FNSS; standında ağırladığı birçok heyete ve şirket temsilcisine ürün ve kabiliyetleri hakkında bilgi verdi. FNSS, ilk kez katıldığı DSEI 2019’da, PARS III 8×8’i, SABER-25 kulesi ile birlikte sergiledi.

PARS III 8X8, üstün harekât kabiliyeti ve yüksek güvenlik seviyesiyle kullanıcısına birçok avantaj sağlıyor.

 

Firmanın standında, ölçekli maketleri sergilenen araçlar arasında; PARS 6×6, PARS STA, Zırhlı Amfibi Hücum Aracı, KUNDUZ Amfibi Zırhlı İstihkam İş Makinesi, SAMUR Seyyar Yüzücü Hücum Köprüsü, KAPLAN MT tankı ve KORKUT projesi kapsamında kullanılan Zırhlı Paletli Taşıyıcı Platform yer aldı. FNSS, birçok ülkenin envanterinde yer alan ya da yer almaya hazırlanan bu platformlar ile farklı kabiliyette araçları da tasarlayabileceğini vurgulamış oldu.

Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir’i, FNSS standında; Nurol Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı M. Oğuz Çarmıklı ve FNSS Genel Müdürü K. Nail Kurt karşıladı.

 

FNSS standını ziyaret edenler arasında, Ürdün Prensi Faisal bin Hussein de vardı.

 

Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, FNSS standını ziyaret eden Umman Savunma Bakanı Badr bin Saud Al Busaidi’e, PARS III 8×8 maketi hediye etti.

Asya’dan Orta Doğu’ya kadar geniş bir ihracat pazarına sahip olan şirketin standı, birçok heyete ev sahipliği yaptı. FNSS’nin standını; Ürdün Prensi Faisal bin Hussein, Umman Savunma Bakanı Badr bin Saud Al Busaidi ve Malezya Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Dato’ Seri Panglima Hj Ahmad Hasbullah Bin Hj Mohd Nawawi başkanlığındaki heyetler ziyaret etti. Şirketin standını ziyaret edenler arasında Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir ve beraberindeki heyet de yer aldı. FNSS Genel Müdürü K. Nail Kurt tarafından karşılanan heyetler, şirketin ürün ve kabiliyetleri hakkında bilgi aldı.

FNSS, fuara, yaklaşık 30 kişilik bir ekiple katıldı.

 1,516 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.