Ana Sayfa Haberler FNSS, Entegre Lojistik Destek Çözümleri ile 30 Yıllık Kullanıcılarını Desteklemeye Devam Ediyor

FNSS, Entegre Lojistik Destek Çözümleri ile 30 Yıllık Kullanıcılarını Desteklemeye Devam Ediyor

Dünya genelindeki çok sayıda kullanıcının kara platformu ihtiyaçlarını karşılayan FNSS, araçlarının; üstün beka, hareket kabiliyeti ve ateş gücünün yanı sıra kullanıcılarına sunduğu entegre lojistik destek (ELD) çözümleriyle de fark yaratıyor. Firma, teslim ettiği ilk araç da dâhil olmak üzere, tüm araçlarına kesintisiz destek sağlamayı 30 yıldır sürdürüyor.

Kullanıcılarının her biri, yüksek standartlara sahip silahlı kuvvetler ve güvenlik güçleri olan FNSS, ELD konusunda, dünyadaki önde gelen standartlarla ve uygulamalarla uyumlu çalışmalar gerçekleştiriyor. 30 yıllık tecrübesini de bu alandaki çalışmalarına yansıtan firmanın ELD uygulamaları; yerel ortaklarla çalışmaktan araçların operasyonlar sırasında desteklenmesine, yerel ofis kurulumlarından yerel tesislerin işletilmesine kadar çok geniş bir yelpazedeki çözümleri kapsıyor.

FNSS, ELD faaliyetleri kapsamında, her bir ürünü için:

  • Kullanıcı talepleri doğrultusunda Teknik Veri Paketi’ni hazırlıyor ve bunu, ürünlerin ömür devri boyunca yaşayan, güncel bir paket olarak idame ediyor.
  • Kapsamlı bir “Teknik Eğitim Paketi” hazırlıyor. Bu eğitim paketi, kullanıcı ihtiyaçlarını analiz ederek geliştirilen, kolay kullanılabilir ve kolay anlaşılabilir niteliktedir. FNSS, kullanıcı ve bakımcı yetiştirme eğitimi hizmetine ek olarak, eğiticileri yetiştirme programı da sağlıyor. Bununla birlikte kullanıcı seviyesi ve bakım kademelerini de içeren, isteğe göre etkileşimli teknik dokümantasyonlar hazırlanıp araçlarla birlikte teslim ediliyor.
  • Kullanıcı odaklı, her koşulda ve ömür devri boyunca sahada teknik servis hizmetleri sunuyor. Sağlanan bu teknik servis hizmetleri arasında; Arıza Tespit, Bakım ve Onarım Hizmetleri; Veri Toplama ve Kayıt (AASİ), Veri Analizi ve Tasarım İyileştirme; Etkileşimli Uzaktan Bakım Hizmeti; Fabrika Seviyesi Bakım Hizmetleri; Orijinal Ekipman Üreticisi Kaynaklı Yedek Parça Tedariki; Özel Takımlar ve Test Ekipmanları Tedariki yer alıyor.

FNSS, ELD ile ilgili çalışmalarını, Ürün Devir Döngüsü sürecinde ele alıp, ürün geliştirme sürecinin en başında başlıyor ve araçların elden çıkarılması aşamasını da içerecek şekilde desteklemeye devam ediyor. ELD ile ilgili faaliyetler garanti dönemi ve sonrasında da yürütülerek yedek parça, teknik destek ile teknik dokümantasyon güncellemeleri ve isteğe bağlı kullanıcı ve bakım eğitimleri gibi hizmetler sağlanmaya devam ediyor.

FNSS Genel Müdürü ve CEO’su K. Nail Kurt, kullanıcı memnuniyetinin arkasındaki gizli kahramanın ELD olduğunu söylüyor: “FNSS, PARS ürün ailesi için, henüz araçlar Türk Silahlı Kuvvetlerinin envanterine girmeden, birden fazla ülkede kullanıcı bulmayı başardı. Bu başarıda, araçlarımızın üstün özelliklerinin yanı sıra diğer kullanıcılarımızın yaşadığı ELD tecrübesinden üst düzeyde memnun kalmalarının ve bu konuda referans olmalarının da etkisi büyük. FNSS tarafından tasarlanan ve üretilen bir araç, Türk Silahlı Kuvvetleri envanterine henüz girmemiş olabilir; ama kullanıcılarımız, şundan her zaman emin olabiliyor: FNSS, teslim ettiği bir aracı, envanterdeki son gününe kadar destekler. Bunu defalarca gösterdik ve gelecekte de göstermeye devam edeceğiz.”

 1,417 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.