Ana Sayfa Haberler FNSS, EUROSATORY 2018’de Yeni İş Birlikleri Hedefliyor

FNSS, EUROSATORY 2018’de Yeni İş Birlikleri Hedefliyor

FNSS, 11-15 Haziran tarihleri arasında Fransa’nın başkenti Paris’te düzenlenecek olan, Uluslararası Savunma ve Güvenlik Fuarı EUROSATORY 2018’e katılıyor.

FNSS’nin İnternet sitesinden, 8 Haziran’da yapılan açıklamada, fuarda; farklı ihtiyaçları karşılamak için geliştirilen, tekerlekli ürün ailesinden PARS III 8×8 ve PARS 4×4 ile paletli ürün ailesinden KAPLAN-20 araçlarının sergileneceği bildirildi.

Yurt dışı iş birlikleri ile ilgili açıklama yapan FNSS Genel Müdürü ve CEO’su K. Nail Kurt, şunları söyledi: “FNSS, farklı ülkelerde, hem kullanıcı hem de sanayi ile bir takım gibi çalışmayı kurumsallaştırmış bir firma. Gittiğimiz ülkelerde, projeleri, tüm ömür devrini göz önüne alarak, bütüncül bir yaklaşımla ele alıyoruz. Kullanıcılarımıza, ilk tedarikte, dünyanın en iyisi sistemleri teslim etmeyi; aynı zamanda bu sistemleri, envanterden çıkartılıncaya kadar, ilk günkü gibi hazır ve etkin kılmayı hedefliyoruz. Bu hedeflere ulaşmak için, kullanıcılarımızın tercihleri doğrultusunda, farklı iş birliği modelleri ile çalışıyoruz. Yerel sanayinin yetkinliklerine bağlı olarak, teknoloji transferinden ortak geliştirmeye kadar, çok farklı modelleri, bugüne kadar başarıyla uyguladık. Önümüzdeki yeni fırsatlar, bizi heyecanlandırıyor. Yeni iş birlikleri kurmaya ve yeni dostluklar inşa etmeye hazırız.”

 1,220 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.