Ana Sayfa Haberler FNSS’den Sürpriz IDEF Paylaşımı: Yeni Araçlar Yolda Olabilir

FNSS’den Sürpriz IDEF Paylaşımı: Yeni Araçlar Yolda Olabilir

FNSS, 25 Mayıs’ta, sosyal medya üzerinden yayınladığı bir görsel ile Ağustos ayında düzenlenecek IDEF’21 fuarı için hazır olduğunu vurguladı.

Görselde, biri tekerlekli, diğer ise paletli olmak üzere, üzeri örtülü iki adet araç yer aldığı görülüyor. Görselde yer alan çeşitli detaylar, araçların her ikisinin de yeni araçlar olabileceği ihtimalini akıllara getiriyor.

Tekerlekli aracın, sadece bir bölümü örtünün altından görülebiliyor. Aracın görülen kısımları incelendiğinde birkaç farklı husus göze çarpıyor. Bunlardan ilki, görülen kısımda yer alan farlar ve dikiz aynası itibarı ile, bu kısmın aracın önü olduğu. Diğer bir husus ise ön tekerleğinin konumu. Ön tekerleğin araç gövdesinin oldukça önünde yer alıyor oluşu, aracın oldukça dik bir ön yaklaşma açısına sahip olduğuna, bu durum da aracın oldukça dik engelleri tırmanabileceğine işaret ediyor.

Benzer şekilde paletli aracın da örtünün altından sadece bir bölümü görülebiliyor. Görülebilen kısmın, ön mü arka mı olduğuna ilişkin kesin bir çıkarım yapmak mümkün olmasa da aracın profilinin düşüklüğü ve metal paletleri dikkat çekiyor. Araç profilinin alçaklığı, insansız bir platform olabileceğinin sinyalini veriyor.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.