Ana Sayfa Haberler FNSS MILDESIGN 2019 Yarışması, FNSS Kurumsal İlişkiler Ekibine, Altın Pusula’da Ödül Getirdi

FNSS MILDESIGN 2019 Yarışması, FNSS Kurumsal İlişkiler Ekibine, Altın Pusula’da Ödül Getirdi

FNSS MILDESIGN 2019 Uluslararası Askeri Kara Araçları Tasarım Yarışması, Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD)’nin düzenlediği Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri’nde, Uluslararası Proje/Kampanya dalında ödüle layık görüldü. FNSS ekibi, ödülünü, 29 Nisan’da, İstanbul’da gerçekleştirilen törenle aldı.

Bu yıl 18’incisi gerçekleştirilen ve 300’ün üzerinde projenin mücadele verdiği yarışmada farklı kategorilerde 49 ödül dağıtıldı. FNSS adına ödülü alanlar, FNSS Halkla İlişkiler ve Tanıtım Birim Müdürü Cem Altınışık, Dijital Medya ve İletişim Uzmanı Gülşah Özdemir, Kıdemli Halkla İlişkiler Uzmanı Serhan Ateş ve Medya İlişkileri ve İletişim Uzmanı Seda Dağçınar oldu.

İlk kez 2011 yılında gerçekleştirilen ve her 4 yılda bir tekrarlanan FNSS MILDESIGN yarışması ile savunma sektörünün özgün ürün geliştirme çalışmalarının desteklenmesi ve yeni tasarımcıların savunma sanayisine kazandırılması hedefleniyor. FNSS MILDESIGN 2019 yarışması ile ilgili süreç ise 15 Kasım 2018’de başlayan başvurularla birlikte start aldı. Son tasarımların 1 Mart’ta teslim edildiği yarışmada dereceye giren yarışmacılar, 30 Nisan’da başlayan IDEF 2019 fuarında düzenlenen törende açıklandı.

 1,562 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.