Ana Sayfa Haberler FNSS Yelken Takımı, İlk Kez Katıldığı Bosphorus Cup 2019’da Ödül Aldı

FNSS Yelken Takımı, İlk Kez Katıldığı Bosphorus Cup 2019’da Ödül Aldı

FNSS Yelken Takımı, ilk kez katıldığı Bosphorus Cup 2019’dan ikincilik ödülü ile ayrıldı.

28 – 29 Eylül tarihlerinde, tüm dünyadan 800 yelkenci, “Temiz Deniz” teması ile yarıştı. 2019 Haziran ayında kurulan FNSS Yelken Takımı, en çekişmeli sınıflardan biri olan IRC 1 sınıfında, 50 farklı ekip ile yarışarak, çok kısa bir sürede, önemli bir başarıya imza attı. İçinde birçok değişkeni barındıran, stratejik düşünme, problem çözme, stres altında karar verme, değişim yönetimi, planlama, iletişim ve en önemlisi takım çalışması gibi konularda önemli yetkinlik isteyen bir spor olan yelkencilikte kazanılan bu başarı FNSS ekibinin kabiliyetlerini ortaya koydu.

FNSS Alfa Liderlik Akademisi’nde gerçekleştirilen çalışmalar ile pekiştirilen, analitik düşünce becerisi, değişik koşullara çabuk adapte olma ve takım çalışmasına yatkınlık gibi temel özelliklerin, iş hayatı dışında da başarılar getirmesi, akademinin gelişim konusundaki başarısını bir kez daha gözler önüne serdi.

 1,230 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.