Ana Sayfa Haberler Zırhlı Araçlarıyla IDEF Çıkarması Yapacak Olan FNSS, Fuarda Yeni Ürününü de Tanıtacak

Zırhlı Araçlarıyla IDEF Çıkarması Yapacak Olan FNSS, Fuarda Yeni Ürününü de Tanıtacak

FNSS, 30. yılını kutlayan IDEF’23 Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı’nda, Türkiye’nin İlk Yerli ve Milli Zırhlı Amfibi Hücum Aracı ZAHA ve PARS IV 6×6 Özel Operasyonlar Aracı ile birlikte birçok aracı sergileyecek ve yeni ürününün lansmanını yapacak. FNSS, İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde 25 – 28 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecek olan fuarda, ziyaretçilerini 3. Salon 311-C numaralı stantta ağırlayacak.

GÖLGE SÜVARİ

FNSS standında ayrıca 12,7 mm SANCAK Uzaktan Komutalı Kule ile GÖLGE SÜVARİ, ASELSAN NEFER Uzaktan Komutalı Kule ile Özel Maksatlı Taktik Tekerlekli Zırhlı Araçlar Projesi kapsamında geliştirilen PARS İZCİ 8×8, Silah Taşıyıcı Araçlar Projesi kapsamında geliştirilen PARS 4×4 ile Samsun Yurt Savunma tarafından geliştirilen 30 mm top ile donatılan SANCAK Uzaktan Komutalı Kule, 105 mm Kule ve ASELSAN tarafından geliştirilen PULAT Aktif Koruma Sistemi ile KAPLAN Hafif Tank, FNSS tarafından tasarlanan ve üretilen ÇAKA Uzaktan Komutalı Kule sergilenecek.

KAPLAN HAFİF TANK
PARS İZCİ 8×8

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.