Ana Sayfa Haberler FNSS’nin 11’inci Plastik Savaşları, 8 Eylül’de Başlıyor

FNSS’nin 11’inci Plastik Savaşları, 8 Eylül’de Başlıyor

FNSS tarafından, bu yıl 11’incisi düzenlenen Askeri Kara Araçları Model Yarışması, 8-9 Eylül tarihleri arasında, FNSS tesislerinde gerçekleştirilecek. Yarışma alanında, yarışmaya katılmayacak olan ziyaretçilerin modellerini sergileyebileceği bir bölüm de olacak. Etkinlik kapsamında, yabancı uzman konuklar eşliğinde, atölye çalışmaları da gerçekleştirilecek. Yarışmaya katılmak isteyenlerin, modellerini, en geç 8 Eylül günü, saat 13:30’a kadar teslim etmeleri gerekiyor.

Her yıl, çeşitli kategorilerde, yüzlerce araç ve figür modelinin yarıştığı bu organizasyonu dünyadaki örneklerinden ayıran en büyük özelliği, yarışmanın, askeri kara araçları üretilen bir tesiste düzenleniyor olması. Böylece, katılımcılar ve ziyaretçiler, FNSS tarafından üretilen araçları da görebiliyor ve yakından inceleyebildikleri araçlar hakkında, yetkililerden bilgi ama şansına sahip oluyor.

 1,046 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.