Ana Sayfa Manşet GALEN Teknoloji, Yeteneklerini, Sektör Firmaları ve Son Kullanıcıların Beğenisine Sunuyor

GALEN Teknoloji, Yeteneklerini, Sektör Firmaları ve Son Kullanıcıların Beğenisine Sunuyor

GALEN Teknoloji, test ve sertifikasyon alanında sahip olduğu; teknik isterlerin belirlenmesinden ihtiyaç analizine, tedarikçi analizinden şartname hazırlığına kadar, tüm kabiliyet ve hizmetlerini fuarda sergiliyor. GALEN Teknoloji’nin, bütün hizmet ve yeteneklerini bir paket halinde sunduğu; “Anahtar Teslimi Proje Yönetimi” gibi bir çözümü de bulunuyor. GALEN Teknoloji, savunma sektöründe yer alan firmalar kadar, test kabiliyetine sahip son kullanıcılara da hizmet vermeyi hedefliyor. Bu kapsamda firma, mevcut test rig’lerinin yerli üretim olanlarıyla yenilenmesinden, test sistemlerinin ses yalıtımına kadar pek çok farklı mühendislik hizmeti sunuyor.

Sektör firmalarına, özgün test ve sertifikasyon sistemleri sağlayan GALEN Teknoloji, Ar-Ge çalışmalarını Teknopark İstanbul yerleşkesinde sürdürüyor.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.