Ana Sayfa Haberler GES Mühendislik, Palet Gergi Sistemi Teslimatlarında 200’ü Geçti

GES Mühendislik, Palet Gergi Sistemi Teslimatlarında 200’ü Geçti

GES Mühendislik, kara sistemlerinin özel ihtiyaçlarına, geliştirdiği yerli sistemler ile cevap vermeye devam ediyor. Bu kapsamda, FNSS ile yürütülen yerlileştirme projesi çerçevesinde üretilen Palet Gergi Sistemi’nde, 200’ün üzerinde teslimat tamamlandı. Palet Gergi Sistemi’ne yönelik toplam sipariş miktarı da 500’ü geçti.

GES Mühendislik’in geliştirdiği sistem, paletli araçlarda, palet gerginliğinin ayarlanmasını sağlayarak geçmişte yaşanan palet atması gibi problemleri de ortadan kaldırdı. FNSS’nin ZAHA, KORKUT ve STA projelerinde kullanılan Palet Gergi Sistemi, hidrolik bir sisteme sahip olmasıyla 800 bar basınç altında çalışabiliyor. Yurt dışından tedarik edilen mevcut sistemlerin yerini alması için geliştirilen Palet Gergi Sistemi, özellikle sızdırmazlık kabiliyeti ile öne çıkıyor. Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) envanterindeki pek çok araçta da kullanılabilecek Palet Gergi Sistemi, özellikle ömür devri maliyetlerini düşürecek bir çözüm olarak da öne çıkıyor.

 1,012 Toplam Görüntüleme,  2 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.