Ana Sayfa Haberler GES Mühendislik, Ürünleri ile Yerli ve Yabancı Kullanıcıların İlgisini Çekti

GES Mühendislik, Ürünleri ile Yerli ve Yabancı Kullanıcıların İlgisini Çekti

MSI Dergisi’nin 180’inci sayısında yayımlanan IDEF’19 Özel Dosyası’nın ilk bölümündeki haber aşağıda paylaşılmıştır:

 

Bir önceki fuara göre ürün ailesini genişleten GES Mühendislik, hem yerli hem de yabancı heyetlerle çok sayıda görüşme gerçekleştirdi. Firmanın genişleyen ürün ailesi; Otomatik Araç Seviyeleme Sistemi, Şelter Seviyeleme Sistemi, Şelter ve Mobil Platform Kaldırma ve Taşıma Sistemi, Palet Gergi Sistemi, tahliye fanı, soğutma fanı, akıllı sis havanı ve lineer eyleyiciden oluşuyor. Bunlardan lineer eyleyici, ilk defa bu fuarda sergilendi. Bu ürün, uzaktan komutalı silah sistemlerinde, silahın kurulması için kullanılıyor.

 

GES Mühendislik’in ilk defa sergilediği lineer eyleyici, uzaktan komutalı silah sistemlerinde, silahın kurulması için kullanılıyor.

 

GES Mühendislik, fuarda, gelecek ile ilgili ipuçlarını da verdi. Firma, henüz Türkiye’de üretilmeyen ürünleri, özgün olarak geliştirme ve yurt içinde üretme hedefi doğrultusunda, çalışmalarını sürdürüyor. Firma yetkilileri, bu tür projelere, var olan ürünün muadilini geliştirmek olarak değil, müşterinin ihtiyacını anlayıp, mevcut ürünlerin de yerine geçebilecek, özgün bir çözüm geliştirme bakış açısıyla yaklaşıyor. GES Mühendislik Kurucu Ortağı Serhat Demir, bu yaklaşımlarını şöyle anlattı: “Temmuz ayında, 6. yılımızı dolduracağız. GES Mühendislik’i ilk kurduğumuzda, sürdürülebilirlik endişelerinin de etkisiyle fason üretim, faaliyetlerimizin önemli bir kısmını teşkil etti. Ama bizim hedefimiz, ilk günden itibaren, kendi ürünleri olan bir mühendislik firması hâline gelmekti. Aradan geçen zamanda, ortaya koyduğumuz ürünlerle doğru yolda olduğumuzu gösterdik. Önümüzdeki dönemde de ürünlerimizi çeşitlendirerek yolumuza devam edeceğiz.”

 

GES Mühendislik, yabancı heyetleri de ağırladı.

 1,870 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.