Ana Sayfa Haberler GES Mühendislik, Yurt Dışı İş Bağlantılarına İvme Kazandırdı

GES Mühendislik, Yurt Dışı İş Bağlantılarına İvme Kazandırdı

MSI Dergisi’nin 186’ncı sayısında yayımlanan DSEI 2019 Özel Dosyası’nın İkinci Bölümü’nde yer alan haber, derginin İnternet sitesinde paylaşılmıştır:

 

DSEI fuarına ilk defa katılan GES Mühendislik, fuar boyu yaptığı görüşmelerle yurt dışı iş bağlantılarına ivme kazandırdı. Firma, özel ihtiyaçları karşılamak için sunduğu yenilikçi ve maliyet-etkin elektro-mekanik ve mekanik çözümlerini tanıttı ve bunlarla ilgili temaslarda bulundu.

GES Mühendislik Yönetim Kurulu Üyeleri Ersin Özbek ve Arzu Baytar.

 

GES Mühendislik’in ürünleri, kendi standının yanı sıra Optokon firmasının standında da sergilendi. TTAF Savunma’nın Optokon ile sürdürdüğü iş birliği kapsamında Optokon’un alt yüklenicisi haline gelen GES Mühendislik, bu firma için askeri birim kasası üretiyor. GES Mühendislik Yönetim Kurulu Üyesi Ersin Özbek, bu iş birliği ile ilgili şunları söyledi: “TTAF Savunma ile oluşturduğumuz sinerji ile Optokon için üretim yapmaya başladık. Baktığımızda, bu, üç tarafın da kazandığı bir anlaşma oldu. Biz, üretim kabiliyetlerimizi kullanıyoruz; Optokon, kaliteli ve maliyet-etkin bir tedarik yapıyor; TTAF Savunma da Optokon’un çözümlerini Türkiye’nin kullanımı için teklif ederken, yerlilik oranını bir adım daha arttırmış oluyor. Sektörün kabiliyetleri arttıkça, sektör firmalarının sinerjisi ile ortaya çıkacak böyle iş birliklerinin artması gerektiğini düşünüyoruz ve iyi bir örnek teşkil ettiğimizi değerlendiriyoruz.”

TTAF Savunma’nın Optokon ile iş birliği aracılığı ile Optokon’un alt yüklenicisi haline gelen GES Mühendislik, bu firma için askeri birim kasası üretiyor.

 

 1,471 Toplam Görüntüleme,  2 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.