Ana Sayfa Haberler GES Mühendislik’in Kart Kilitleri için Yaklaşık 10.000 Adetlik Yeni Sipariş

GES Mühendislik’in Kart Kilitleri için Yaklaşık 10.000 Adetlik Yeni Sipariş

GES Mühendislik, Mayıs ayında, kart kilidi ürün ailesi için yaklaşık 10.000 adetlik yeni bir sipariş aldı. Hem kendi ürünleri olan hem de yerli ve yabancı ana yüklenicilere çeşitli alt sistemler sağlayan bir Türk firmasından alınan sipariş kapsamındaki kart kilitleri, aviyonik sistemler ve askeri bilgisayarlar gibi ürünlerde kullanılacak. GES Mühendislik, daha önce de kart kilidi sağladığı bu firmaya, alınan bu son sipariş için de ürün ailesinde mevcut kart kilitlerinden teslim edecek. Bu kart kilitleri; faydalı model başvurusu yapılmış olan ve dünyada muadili bulunmayan, yüksek titreşimlerde çözülmeyi engelleyen bir mekanizmaya sahip. Teslimatın bu yıl içinde tamamlanması planlanıyor.

GES Mühendislik Proje Teknik Yöneticisi Ersin Özbek, aldıkları bu son siparişin, ürünlerine duyulan güvenin bir göstergesi olduğunu vurguluyor: “Daha önce de ürün teslim ettiğimiz bir kullanıcımızın bizi tekrar tercih etmesi hem bize hem de ürünümüze duyduğun güveni gösteriyor. Kısa zamanda bu miktarda talebi karşılayabilecek olmamız da üretim gücümüzün bir göstergesi olacak. Mevcut mühendislik, test ve üretim altyapımızla her türlü kart kilidi sistemini, milli olanaklarla üretebiliyoruz. Özel tasarım ve üretim hizmetinin yanı sıra standart boy ve modeller için stoklarımızı da oluşturmaya başladık. Yurt dışına bağımlılığı bitirdiğimiz bu ürünle tüm savunma ve havacılık sanayisi firmalarının ihtiyaçlarını karşılamaya hazır ve talibiz. Yeni kart kilidi modellerini de en kısa sürede piyasaya çıkarıp bu konudaki ihtiyacın tamamına cevap vermek istiyoruz.”

GES Mühendislik, kart kilitlerini, 4 farklı ürün grubu altında üretiyor. Bugüne kadar yaklaşık 4.500 adedini teslim ettiği kart kilitleri, başta ASELSAN ve TÜBİTAK’ınkiler olmak üzere çeşitli projelerde kullanılıyor. Firma, bu yıl, 15.000 adet kart kilidi teslim etmeyi planlıyor.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.