Ana Sayfa Haberler Gökser Makina, Uçak Yer Destek Sistemleri İhracatına Devam Ediyor

Gökser Makina, Uçak Yer Destek Sistemleri İhracatına Devam Ediyor

Gökser Makina, yurt dışındaki bir son kullanıcının ihtiyaçları kapsamında, uçak yer destek sistemi ihraç etmeye devam ediyor. Firma, daha önce, uluslararası rekabet koşulları altında Avrupalı rakiplerini geride bırakarak bir ihale kazanmış ve 4 adet uçak yer destek sistemi üreterek ilgili son kullanıcıya teslim etmişti. Gökser Makina’nın ürününden memnun kalan aynı son kullanıcı, 3 adetlik uçak yer destek sistemi için daha sipariş verdi.

Gelişmeyi, MSI Dergisi’ne değerlendiren Gökser Makina Genel Müdür Yardımcısı Serhat Ünal, şunları söyledi: “Müttefik bir ülkeye ihracat yapıyor olmaktan dolayı büyük gurur duyuyoruz. Bununla birlikte, ürünlerimizi teslim ettiğimiz bir kullanıcıdan, aynı ürünlerle ilgili ilave sipariş almış olmamız, kullanıcının ürünlerimizden ne kadar memnun kaldığının ve bize olan güveninin bir göstergesi. Bundan sonraki süreçte de hem yurt içinde hem de yurt dışında müşterilerimizin bize olan güvenini en üst seviyede tutmak için çalışmaya devam edeceğiz.”

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.