Ana Sayfa Haberler GÖKSER; Santrifüj Test Cihazları Ürün Ailesini Tanıttı

GÖKSER; Santrifüj Test Cihazları Ürün Ailesini Tanıttı

MSI Dergisi’nin 185’inci sayısında yayımlanan DSEI 2019 Özel Dosyası’nın İlk Bölümü’nde yer alan haber, derginin İnternet sitesinde paylaşılmıştır:

 

GÖKSER, çözüm ailesine yeni kattığı santrifüj test cihazlarının bir örneğini, ilk defa DSEI 2019’da sergiledi. Firma, santrifüj test cihazlarını, bir ürün ailesi olarak geliştirdi. Bu ürün ailesi; Tapa Test Cihazı’ndan, Kayar Bilezikli Santrifüj Test Cihazı’ndan, 122 Santrifüj Test Ekipmanı’ndan ve Tapa Alt Bileşenleri Santrifüj Test Cihazı’ndan oluşuyor. Diğer yanan, GÖKSER, bir ürün ailesi yaklaşımını benimsemiş olsa da ürünlerine, rafta hazır çözümler olarak bakmıyor. Kullanıcının, nasıl bir sistemi test edeceğini ve testlerin, hangi standartlara göre yapılacağını dinliyor ve tam da ihtiyaç duyulan test cihazını geliştiriyor. Bu cihaz, ihtiyacı eksiksiz karşılayarak kullanıcının işini kolaylaştırıyor. Diğer yandan, ihtiyaçtan fazla özellikleri de barındırabilen, rafta hazır bir çözüme göre de daha maliyet-etkin oluyor.

 1,114 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.