Ana Sayfa Manşet Hakan Elektrik, Otomasyon Sistemlerini Tanıtıyor

Hakan Elektrik, Otomasyon Sistemlerini Tanıtıyor

Özellikle sivil ve askeri gemi projelerinde kullanılan kontrol ve otomasyon sistem çözümleriyle öne çıkan Hakan Elektrik, fuarda, ürün ve yeteneklerini sergiliyor. Firmanın, geliştirdiği otomasyon ve kontrol sistemleri için, Türk Loydu da dâhil olmak üzere, çeşitli klaslama kuruluşlarından aldığı sertifikaları bulunuyor.

Katıldıkları ilk sanal fuarla ilgili görüşlerini açıklayan Hakan Elektrik Genel Müdürü Ahmet Zurnacı, “Fuar, hem sektör hakkında bilgilerimizi güncellemek hem de kendi firmamızı tanıtabilmek adına güzel bir fırsat ve tecrübe oldu. Sanal fuar katılımcıları, sadece fuar ile direk ilgili kişiler olduğu için, ziyaretçi sayısı fiilen icra edilen fuarlara kıyasla çok az olsa da katılımcıların nitelikleri bakımından beklentimizi karşıladı.” dedi. Fuarda, sektörün önde gelen firmalarıyla verimli görüşmeler gerçekleştirdiklerini ifade eden Zurnacı, şunları ilave etti: “Aynı zamanda diğer katılımcıların da stantlarını gezip inceleme imkânına sahip olduk. Bu sayede, iş ortaklarımızı, ürünlerimizdeki yenilikler ve güncellemeler hakkında bilgilendirme şansımız oldu. Toplantı talepleri konusunda, görevli moderatör arkadaşlar çok ilgili davrandılar. Her türlü sorunumuzu çözmeye çalıştılar. Kendilerine teşekkür ederiz.”

Hakan Elektrik, askeri ve sivil pek çok gemide yer alan kontrol ve otomasyon sistemlerine yerli bir alternatif sunuyor.

SAHA EXPO 2020 Özel Dosyası’nın giriş haberine ulaşmak için: https://www.savunmahaber.com/202-saha-expo-2020-ozel-dosyasi/

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.