Ana Sayfa Haberler Harp Savunma, Özel İhtiyaçlara Yönelik Çözümlerini ICDDA 2022’de Sergiliyor

Harp Savunma, Özel İhtiyaçlara Yönelik Çözümlerini ICDDA 2022’de Sergiliyor

Harp Savunma, millileştirdiği ürünlerden oluşan Vikilit® kart kilidi ürün ailesine, sistem üreticisi firmalardan gelen özel talepler üzerine geliştirdiği üyeleri ekliyor. Firma, 12-14 Ekim tarihlerinde Ankara’da gerçekleştirilmekte olan ICDDA 2022 etkinliğinde, bu çözümlerini de sergiliyor.

Bu çözümler, kart kilitlerinin bilinen boyutlarının dışına çıkan, özel ürünler olarak öne çıkıyor. Bunlardan bir tanesi, takılacağı birimin montajının getirdiği özel gereksinimler uyarınca, dikdörtgen forma sahip ve soğutma amaçlı kullanılan kart kilidi. Diğeri ise sıvı soğutma modüllerinin montajında, mekanik güçlendirme için kullanılan, standart kart kilitlerine göre daha kalın ve daha büyük boyutlara sahip olan bir ürün.

Takılacağı birimin montajının getirdiği özel gereksinimler uyarınca, dikdörtgen forma sahip ve soğutma amaçlı kullanılan kart kilidi.

Sıvı soğutma modüllerinin montajında, mekanik güçlendirme için kullanılan, standart kart kilitlerine göre daha kalın ve daha büyük boyutlara sahip olan çözüm.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.