Ana Sayfa Haberler HARP Savunma’nın Millileşme Çalışmalarına Verdiği Destek, ASELSAN’dan Teşekkür Belgesi Aldı

HARP Savunma’nın Millileşme Çalışmalarına Verdiği Destek, ASELSAN’dan Teşekkür Belgesi Aldı

HARP Savunma, ASELSAN’ın millileştirme çalışmalarına verdiği destek ve gösterdiği başarılı iş birliğinden dolayı Teşekkür Belgesi aldı. Belgenin takdimi, 31 Ekim’de, Ankara’da başlayan Verimlilik ve Teknoloji Fuarı 2019 sırasında gerçekleştirildi. Teşekkür Belgesi; HARP Savunma Kurucusu ve Teknik Yöneticisi Mehmet Yener’e, ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Prof. Dr. Haluk Görgün tarafından takdim edildi.

HARP Savunma; ileri teknoloji ürünleri ve tasarımları ile savunma ve havacılık sektörü başta olmak üzere farklı sanayi kollarında faaliyet gösteren şirketlere, tasarımdan üretime kadar çeşitli çözümler sunmak amacıyla 2017 yılında kuruldu. Bilgisayar destekli tasarım ve bilgisayar destekli mühendislik alanlarında, savunma ve havacılık sektöründe tecrübe kazanmış bir ekip tarafından kurulan HARP Savunma; 3 boyutlu tasarım, statik, şok, titreşim ve ivmelenme gibi yapısal analizler ve hesaplamalı akışkanlar dinamiği yöntemleri ile elektronik soğutma tekniklerine hâkim ve tek elden çözüm sunabilecek tecrübe ve bilgi birikimine sahip bir firma olarak öne çıkıyor. Özellikle mekanik tasarım alanında önemli bir tecrübeye sahip firma kuruluş aşamasından itibaren ASELSAN’la birlikte birçok iş birliğine imza attı. Firma, son dönemde, ürünleşme konusunda da önemli adımlar atarak sektöre sunduğu çözümleri çeşitlendiriyor.

 

Öte yandan, ASELSAN, yapılan değerlendirmeler sonucunda uygun gördüğü 13 onaylı tedarikçisi ile Stratejik İş Birliği Anlaşması da imzaladı. Böylelikle, ASELSAN’ın bu alandaki stratejik ortak sayısı 36’ya ulaştı. Verimlilik ve Teknoloji Fuarı 2019, 3 Kasım akşamına kadar devam edecek.

 1,213 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.