Ana Sayfa Haberler HAVELSAN Akademi, Yeni İnternet Sitesi ile Eğitimlerine Devam Ediyor

HAVELSAN Akademi, Yeni İnternet Sitesi ile Eğitimlerine Devam Ediyor

Alanında uzman HAVELSAN çalışanlarının bilgi ve deneyimlerini, ilgili herkesle paylaşmak amacıyla kurulan HAVELSAN Akademi, yenilenen İnternet sitesi ile yoluna devam ediyor. Gelişimin sürdürülebilirliğini sağlamayı hedefleyen HAVELSAN Akademi, sadece HAVELSAN çalışanlarına hizmet vermekle yetinmeyip, üniversite öğrencilerinden yeni mezunlara kadar, kendini geliştirmek isteyen herkesin kolaylıkla erişim sağlayabileceği, ücretsiz çevrimiçi eğitimler sunuyor.

HAVELSAN’ın 18 Kasım’da yenilendiğini duyurduğu sitede, ürün yönetiminden bilişime, siber güvenlikten pazarlamaya, bilişim hukukundan otonom teknolojilere kadar geniş bir yelpazedeki eğitimler, alt başlıklar halinde birden fazla bölümde sunuluyor. Üyelik imkânı da sunulan sitede, dileyenler, eğitimleri puanlayıp oylayabiliyor. Yenilenen siteye https://akademi.havelsan.com.tr/ adresinden erişim sağlanabiliyor.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.