Ana Sayfa Haberler HAVELSAN BARİYER, EAL 4+ Sertifikası ile Güvenirliğini, Uluslararası Alanda Bir Kez Daha Kanıtladı

HAVELSAN BARİYER, EAL 4+ Sertifikası ile Güvenirliğini, Uluslararası Alanda Bir Kez Daha Kanıtladı

HAVELSAN BARİYER, Uluslararası Ortak Kriterler EAL (Değerlendirme Garanti Seviyesi / Evaluation Assurance Level) 4+ Sertifikası’nı almaya hak kazandı. HAVELSAN’ın yerli ve milli imkânlarlarla geliştirdiği, veri sızıntısı ve kaçağı önleme uygulaması, güvenirliğini, bu uluslararası sertifikayla bir kez daha ortaya koydu.

HAVELSAN BARİYER’in bu başarısı, firmanın birçok uluslararası rakibini de geride bırakmasını sağladı. Zira, HAVELSAN BARİYER; veri sızıntısı ve kaçağı önleme (DLP) alanında dünyanın bazı önemli firmalarına ait ürünlerden önce EAL 4+ seviyesine ulaşan ürün olmayı başardı.

HAVELSAN BARİYER, 6 Temmuz 2019 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri doğrultusunda, Türkiye’deki birçok önemli kurumda kullanılıyor. 2019 yılının ekim ayında, NATO Muhabere ve Bilgi Ajansı (NCIA) ile Sanayi İş Birliği Anlaşması yapan HAVELSAN’ın veri sızıntısı ve kaçağı önleme ürününün, NATO ihalelerinde de ön plana çıkması bekleniyor.

 1,922 Toplam Görüntüleme,  2 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.