Ana Sayfa Haberler HAVELSAN Heyetinin MSI Dergisi ve AMAC Magazine Ziyareti, Anlamlı Mesajlara Ev Sahipliği Yaptı

HAVELSAN Heyetinin MSI Dergisi ve AMAC Magazine Ziyareti, Anlamlı Mesajlara Ev Sahipliği Yaptı

MSI Dergisi ve AMAC Magazine, 13 Ocak’ta, HAVELSAN Yönetim Kurulu Üyesi Yüksel Aksöz, Genel Müdürü ve CEO’su Ahmet Hamdi Atalay, Genel Sekteri Baykal Yaylı ve Kurumsal İletişim Lideri Burak Gayretli’yi misafir etti. HAVELSAN heyetinin anlamlı ziyaretinin sebebi; MSI Dergisi’nin hem 15’inci yılını geride bırakması hem de çalışmalarına yeni ofisinde devam etmesi oldu.

Heyet, MSI Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Ümit Bayraktar ve AMAC Magazine Genel Yayın Yönetmeni Birol Tekince tarafından ağırlandı. Aksöz, gerçekleştirdikleri ziyaretin anlamını şöyle ifade etti: “HAVELSAN olarak, yerli ve milli savunma sanayimizi geliştirmek ve Türkiye’yi uluslararası arenada en iyi şekilde temsil etmek için gece gündüz demeden çalışıyor, geliştiriyor ve üretiyoruz. Bu süreçte bizim sesimiz olan, her faaliyetimizde ve başarımızda yanımızda bulunan MSI Dergisi’nin yeni ofisinde de nice 15 yıllara ilerleyeceğine en içten duygularımla inanıyorum. Bu ziyaretimizle hem MSI Dergisi’ne, bugüne kadar tanıtımımıza sunduğu katkılardan dolayı bir teşekkür etmek hem de yeni ofisinde başarılarının devamını dilemek istedik.”

Atalay da MSI Dergisi ve AMAC Magazine’in çalışmalarına dair şunları söyledi: “HAVELSAN, bir yandan bir misyon şirketi olarak, varlık sebebi doğrultusunda, Türk Silahlı Kuvvetlerinin ihtiyaçları ile Türk Devleti’nin kritik altyapı ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya; bir yandan da dış pazarlardaki iş hacmini arttırmaya devam edecek. Geride bıraktığımız dönemde, MSI Dergisi’nin yurt içinde önemli bir referans ve bilgi kaynağı, yurt dışında ise sektörümüzün sesi olduğuna yakından tanık olduk. AMAC Magazine’in ise ihracata giden yolda önemli bir fırsat olduğunun farkındayız. Türkiye’yi ve HAVELSAN’ı uluslararası arenada daha yukarılara taşımaya hazırlandığımız bu dönemde, sizlerin tanıtım desteğini almaya devam edeceğiz.”

HAVELSAN heyetine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Bayraktar da “Türk savunma sanayisinin çınarları arasında yer alan HAVELSAN’ın yurt içi ve yurt dışı projelerdeki başarıları bizler için ilham kaynağı oluyor.” diyerek şunları ekledi: “Türk savunma ve havacılık sanayimiz güçlendikçe biz de güçleniyor ve sesimizi daha gür çıkarıyoruz. Geride bıraktığımız 15 yılda olduğu gibi bundan sonraki süreçte de sektörümüzü her platformda tanıtmaya ve paydaşlarını en doğru şekilde bilgilendirmeye devam edeceğiz.”

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.